Jump to content

BORA Variant TDI Automatic Rave Green


rudolf.s

Postare recomandată

  • Replies 804
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rudolf.s

    300

  • Circoloco

    36

  • Muale

    34

  • JonDoe2

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cum s-a intamplat nefericitul incident? :)

Nimic deosebit. Prietena mea conducea pe banda a doua iar cel din stanga ei nu s-a asigurat cand a schimbat banda. A lovit-o in aripa stg iar ea a atins masina din dreapta. Cele doua masini au prins-o intr-un V si au rupt si bara.

Aripa stg se indreapta, aripa dreapta se inlocuieste iar bara a fost comandata deja.

Traiasca CASCO si Generali! :)

Link către comentariu

Atunci e de bine daca deja e pe rezolvate...:) Deci cred ca am sa-mi iau o dacie din 78 ii fac casco si merg la vanatoare de idioti prin trafic. Carmagedon(daca mai stii jocul) o sa fie pistol cu apa... :D Zic asta pentru ca nu odata am fost obligat sa ma feresc de altii... :)

Ok,lasand gluma la oparte...iti doresc un Paste cat mai fericit alaturi de cei dragi...

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Mi-au venit jantele:

img0038cy5.jpg

Mai trebuie sa gasesc doua anvelope folosite Toyo Proxes T1S 225/40/18, Doua am deja. :)

Link către comentariu

superbe! sa te bucuri de ele! seamana cu unele... nu dau nume :D

Link către comentariu

Go Rudolf, go!

...foarte frumoase jantele....trebuie vazut "live" cum vin pe masina...:vaidecapulmeu:

Link către comentariu

foarte frumoasa masina, interesante modificari, apreciez curajul de a tuna o masina kombi, mai rar prin Romania.

Link către comentariu

Deocamdata am doar doua anvelope. Sambata primesc din Germania inca 2. Abia astept! :10[1]:

Maine imi vine bara noua si o bag in service. Poate saptamana viitoare e gata masina si daca imi vin si gumele voi avea si jantele noi pe masina... Dar asta luna viitoare... :question:

Link către comentariu
mario zaccaria

Rudolf arata-ne te rog si niste poze cu interiorul ca am citit pe un alt topic ca ai ornamente cromate luate de pe ebay!

Ca tare as vrea si eu asa ceva si sunt curios cum arata pe masinutza ta.

Multumesc anticipat :Driver:

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Poze noi cu jantele montate:

dsc00200pj0.jpg

dsc00206kl1.jpg

Poze cu interiorul urmeaza.

Link către comentariu

:icon_thumright: foarte frumos. ce diferenta!

mai trebuie lama sub bara fata si e gata

Link către comentariu

Sa stii ca m-am gandit si nu prea cred ca imi pun lama de sub bara. Nu imi place in mod deosebit.

In schimb mai am alte planuri:

- toba finala sport

- incruntare capota

- faruri da zi cu led-uri

- scaune sport

....stuff

:D

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

ti-am vazut masina sambata seara in arad, chiar arata foarte bine, mult mai bine ca in poze. interesanta si folia de pe capota si pavilion.

Modificat de claudiu_83
Link către comentariu
ti-am vazut masina sambata seara in arad, chiar arata foarte bine, mult mai bine ca in poze. interesanta si folia de pe capota si pavilion.

Multumesc. :RO flag:

Capota si tavanul sunt vopsite, nu e folie. :)

Un mic update:

- schimbat stopuri (acelasi model dar pe negru)

- bandou cromat pe fata

dsc00230myyd3.jpg

dsc00226mykr6.jpg

Link către comentariu

foarte frumos, pacat ca nu ai prelungit si capota :) .

o singura intrebare am: nu sta cam ridicata de fata?

Link către comentariu
Multumesc. :P

Capota si tavanul sunt vopsite, nu e folie. :D

scuze. asa am avut impresia ca e folie. nu m-am uitat nici foarte atent si insistent la masina ca mi-a fost jena sa ma holbez ca prostu. oricum e faina masina.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!