Jump to content

BORA Variant TDI Automatic Rave Green


rudolf.s

Postare recomandată

  • Administrator
Capacele de le maner se lipesc pe manere, de preferabil cu silicon.

Stiu ca s-ar putea sa par lipsit de buna crestere dar am si eu o intrebare : De ce n-ai cumparat manere cromate ?

Nu cred ca , capacele manerelor sunt tot atat de solide precum manerele .

Link către comentariu
  • Replies 804
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rudolf.s

    300

  • Circoloco

    36

  • Muale

    34

  • JonDoe2

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sincer, nu am gasit manere cromate in totalitate. Daca stie cineva manere cromate sa-mi dea si mie un link. :scratch:

Link către comentariu

capace de oglinzi, dar nu cromate ci eloxate (cum sunt ornamentele interioare de golf 4 r32, sau cum sunt oglinzile de audi s si rs) se gasesc pe undeva?

Modificat de mmneg
Link către comentariu
  • 4 weeks later...

Salutare...Te-am zarit acum 2 sapt prin Timisoara...Ti-am dat un ``buzz``eu cu bora visinie... :lol:

Super masina in poze dar mai frumoasa e in realitate...Toate cele bune si km cati mai multi fara probleme :blink:

Link către comentariu

Foarte frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos. Cumva iti prisosesc acum vechile lampi pe spate ? La a mea a crapat plasticul din cauza caldurii, si ma gandesc ca poate ale tale arata mai bine. Se poate schimba doar sticla exterioara sau trebuie sa cumpar lampa cu totul ? Poate te gandesti si le vinzi pe ale tale.

Link către comentariu
  • 1 month later...

Frumoasa masinuta ! Am vazut-o la VW Parade, pe viu :huh:. Sa o stapanesti sanatos :Driver:.

Link către comentariu

Rudolf, nu sunt eu un mare fan crom pe Golf si Bora (ti-am mai zis eu la intalniri), dar are multe imbunatatire ulterioare notabile --- in special volanul (stii ca sunt innebunit)..:wub:

Link către comentariu

cand pui bara noua sa renunti te rog la suportul de numar :) strica masina. si legat de ultimele poze pe care le-ai pus pe topicul cu jantele, foarte frumoase si se potrivesc foarte bine. au buza ceva mai mare ca la mine dar arata super ok.

Link către comentariu

sper ca pe la sf saptamanii sa vii cu poze noi... si cu noutatiile de pe masina:)

Link către comentariu

Masina a primit bara Rieger RSFour, pragurile Rieger Infinity si prelungirea spate Votex. Maine dimineata intra la vopsit si sapt viitoare e gata. Urmeaza o toba sport facuta custom pentru masina la dogtuning Arad.

Ard de nerabdare sa fie gata! :)

Link către comentariu
mario zaccaria

Mi se pare mie sau piesele cromate sunt de la JOM www.jom.de

Chiar si farurile sunt convins pt ca FK le au pe exterior lupele.

Esti multumit de ele ???

Ca la fk am auzit ca se ard repede angel eyes

Link către comentariu

Farurile sunt SONAR iar elementele cromate sunt de pe ebay - Hong Kong. Nimic de la JOM. :)

... si da, sunt foarte multumit de faruri. Am si xenon pe ele si e INUMAN ce mare e schimbarea! Merita toti banii!

Modificat de rudolf.s
Link către comentariu

Scuzama de intrebare , cum ai facut ramele de la portiere negre? este ceva special ? as vrea sa fac si eu la un golf.

Link către comentariu

Stalpii au folie neagra. Gasesti la orice magazin de bricolaj sau grafica.

Link către comentariu
Masina a primit bara Rieger RSFour, pragurile Rieger Infinity si prelungirea spate Votex. Maine dimineata intra la vopsit si sapt viitoare e gata. Urmeaza o toba sport facuta custom pentru masina la dogtuning Arad.

Ard de nerabdare sa fie gata! :)

Rudolf, hai repede cu poze ca sunt super curios...:)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Cateva poze cu masina... inainte de shifonare... ;)

img9767sh2.jpg

img9765sl5.jpg

img9762ki5.jpg

Poze cu masina shifonata urmeaza...

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!