Jump to content

BORA Variant TDI Automatic Rave Green


rudolf.s

Postare recomandată

...preferabil sa ma usuce de bani... :huh:

:huh: :hainoroc: :hainoroc: Dar pe langa faptul ca esti in cautare de un meserias care sa te usuce de bani... am mai vazut masina pe acest topic... foarte frumoasa! :huh:

Link către comentariu
  • Replies 804
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rudolf.s

    300

  • Circoloco

    36

  • Muale

    34

  • JonDoe2

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am uitat sa pun "ghilimelele".

Se intelege ca NU trebuie sa ma usuce de bani, sau? :salut:

Link către comentariu

Normal ca se intelege... eu credeam ca ai uitat sa pui un NU :salut:

Sper sa gasesti pe cineva serios care sa iti faca lucrarea.

Bafta!

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Am vazut si eu duminica pe la 11 masina ta :( mi-a sarit in ochi eram pe valea oltului cu un pireten cu o octavia RS pe avaraii in parcarea aia din curba de dupa talmaciu... am obs ca te-ai uitat si u la masini...

Arata foarte bine masina in realitate :(

Link către comentariu

@unknown_web: dupa cum ai observat nu era pus contactul. :(

@TIR: da, chiar v-am vazut dar aveam viteza cam mare sa reactionez (claxon, dat din maini...). :( Ma grabeam la Bucuresti. Multumesc pentru complimente.

Sper sa imi vina o data si barile sa pot termina exteriorul.

Link către comentariu

da si eu m-am prins tarziu :D (aveam lag dupa o noapte de betie) i-am si zis ca stiu masina :D

Modificat de TIR
Link către comentariu

belea rau masina....te-am vazut si eu prin Buc.....apropo cat costa farurile

ps : cine stie cat costa o instalatie xenon.....cu tot cu manopera

incodata felicitari....meseriasa masina :vaidecapulmeu:

Link către comentariu

@Alexdj: Multumesc! Kit-uri de xenon gasesti de la 180 la 350 EURO, Depinde de firma producatoare si de unde le iei.

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

salve...sper k nu te superi:D...te-am vazut si eu prin BUC...sambata sau duminik,..nu mai stiu sigur:D....oricum...seara vazusem pe net pt 1 data masina ta...dupa care...o vad pe strada....strange....in fine...ti-am facut 2 poze la masina:D...sper k nu te superi k le postez ...dar....asta chiar merita....fiind un Variant cu fff mult bun gust:D

:vaidecapulmeu:

post-7588-1166567749_thumb.jpg

post-7588-1166567878_thumb.jpg

Link către comentariu

Nu ma supar. Ba chiar iti multumesc. Eu ma tot pregateam sa fac poze dar nu ajungeam nicicum. Iata ca acum am poze noi cu masina.

Azi am montat in sfarsit noua instalatie de xenon H1 5000K Hella de la HID si instalatie de proiectoare de ceata. Urmeaza si poze. Sper cat ma repede. :D

Link către comentariu

Azi am montat in sfarsit noua instalatie de xenon H1 5000K Hella de la HID si instalatie de proiectoare de ceata. Urmeaza si poze. Sper cat ma repede. :D

pe unde mai umblii:D....sa-mi zici ce poze mai vrei:))...

sper sa nu te superi...dar la intalnire..cand o sa vii..daca imi fac curaj sa vin si eu...iti iau masina la "puricat..." k imi place prea mult:D.ce sistem audio ai??

Modificat de Alex_VW_golf
Link către comentariu

Imi gasesti masina pe 1Mai. Acolo stau. :D

HU: Blaupunkt Memphis MP66 link

Boxe fata: Ground Zero Hydrogen GZHC 16 Neo link

Boxe spate: Magnat (nu stiu modelul) dar cred ca e Xcess 216 link

Statie: Magnat The Rock 400

Woofer: Magnat XTC 130 NEO link

Link către comentariu

Imi plac mult farurile. Ce temperatura are Xenonul? Se vede bine? In comparatie cu farurile originale cu halogen.

Sarbatori fericite!

Link către comentariu

@Golf TDI: sunt de 5000K. Se vad foarte bine. In comparatie cu orice. :somnmare:

@mmneg: Astept sa imi vina bara. Acum oricum nu mai face nimeni nimic. In ianuarie.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

@Executron: capacele cromate si manerele cromate sunt de pe ebay, cumparate prin codatzel. Poti sa iei legatura cu el. Capacele de oglinda NU sunt lipite peste cele originale ci inlocuite! Sa fii atent la asta. Cele lipite sunt mai ieftine si mai urate. Capacele de le maner se lipesc pe manere, de preferabil cu silicon.

Link către comentariu

am facut eu rost si de manere cromate care se inlocuiesc:)) ... si eu capacele mi le-am achizitionat tot de pe ebay :vaidecapulmeu:

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!