Jump to content

VW Golf5 GTI


SpeedeR

Postare recomandată

sa o stapnesti sanatos si te vedem la 310k km fara nici o problema ;) Stopurile sunt doar partea din exterior? nu tot stopul? ;)

Link către comentariu
  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • SpeedeR

    105

  • Bogdan_wrc

    11

  • ryco78

    10

  • bbm

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

multumesc mult :(

lol...akum observ... am facut poza cand le montam, si partea din interior nu era schimbata...fac poze maine pe seara sa se vada...

leam luat din turcia, dar sunt bune... fara condens, dupa unii care se pricep la electronica,leduri,etc sunt lucrate bine... un - e ca am lumina rosie la marsarier,dar se poate schimba...

Link către comentariu

hai k am prins cateva poze si seara.... se vad mai bine live :blink:

sper sa ii mai cumpar cate ceva in viitorul apropiat...totul depinde de bani :(

Link către comentariu
  • 1 month later...

mersi

am dat doua sute de euro :D un super pret zic eu...

astept acu sa vina mos craciun pt gti ;) detalii soon

Link către comentariu

leam luat din turcia..si nu cred k mai trec p akolo pana la vara cel putin :blink: sorry

nop...fundal negru,see?

Modificat de SpeedeR
Link către comentariu

la mine nu merge poza, dar stiu cum arata

eu zic ca ai dat mult pe ele, dar daca tu esti multumit asta e cel mai important

bravo

Link către comentariu

cum nu merge? la mine merge ok

pai da...sau potrivit ok, sunt lucrate ok dupa parerea unuia care se pricepe, nu au facut pic de probleme pana aku deci sunt super multumit...plus k imi plac... nu gen hella care nu prea dau bine p unele culori :blink:

Link către comentariu

or da mai bine dupa ce scapam si de spoilerul ala mare si negru :D

nu mam dat dp loc cu el...rodaj :blink: am facut unul d 3 ori mai dmult ,dar nu era un sofer f bun la volan asa k nu se pune :lol:

Link către comentariu

exact aia am vrut sa intreb si eu...

dar cu Type-R sau Astra te-ai dat?

dar cu ST? :lol: hai ca sunt curios... :blink:

Link către comentariu

pai pot sati spun eu cum ar trebui sa fie ...Focus ST e super tare stock,

Type-R depinde pe sofer, Astra OPC nu am vazut dar ar trebui sa fie ca Focus

acum sa vedem ce isprazi a facut dl Speeder

Link către comentariu

aha, merci

si cu astra aia de 200 de cai, se stie ceva..cum sta GTI cu ea?

Speeder sa postezi si tu din clasa asta cu cine cum ai stat, te rog frumos.

Link către comentariu

astra de 200 de cai e un cotetz...se misca f incet sincer nu stiu unde are 200 de gloabe...e f departe de GTI

Link către comentariu

astra asta da :) cu gtc veritabil nu am avut :P

nici cu st nu am testato...

type r sta cu botul la spoilerul ei spate, daca si soferii sunt oki...din mers il fac usor k deh :P

megane rs am zis k astept sa ii termine rodaju k stiu k e sofer bun la volan...

tot hatch... am dat un g4 r32 din mers,a1a la 10km/h...dp loc mia dat o masina si un pic si asa a ramas...deh..4motionul.... dubios e k el era singur, eu mai eram cu o persoana si k era r32 editie aniversara 280cp :P

c sa mai zic...alt gti'uri si dsg si manuale,rx8 ambele motorizari, calibra 4x4 turbo ,octavia rs-ambele, leon fr, 330,x5 4.6is-doar cu un piic ,s3 stock,ursuleti, pisici,535,si altele :D

si nu..nu am soft.. am avut niste probl cu calculatorul ei si tre schimbat p garantie si nha...daca aveam cine platea? astept sa se apropie deadlineul d garantie si dupa.... vedem noi :D

Link către comentariu

MK4 R32 editie aniversara 280cp care nu exista, avand in vedere ca R32 a inceput sa se produca din 2003 nu vad ce ar fi putut avea de aniversa si sa faca o editie atat de limitata incat nu se gaseste mai nimic pe internet. In rest toate felicitarile mele, frumoase road-kills :rolleyes: Cea mai tare reactie a unuia dintre ei care e? Bafta !

Link către comentariu

Poate se referea la R32-ul negru cu care am mers eu acele doua saptamani si despre care se stia ca este editie limitata, lightweight. Dar, dupa cum spunea si noul nostru coleg, cu R32-ul CDT, nu exista asa ceva. Primul proprietar al masinii din Germania, de la care a cumparat masina prietenul meu, sustinea ca este lightweight.

@Speeder In ceea ce priveste masinile cu care te-ai dat, cum le-ai facut doar cu 200 CP? Sau nu am citit eu bine si ai ceva modificari la masina?

Link către comentariu

am doar supapa de la forge pusa la blowoff :) nimic mai mult... astept sa se apropie de sfarsit perioada de garantie

eu stiam k e si mai usor si are mai multi cai... era un r32 negru da, cu numere de germania , re ps nushcat parca...

Link către comentariu

a aparut si in nu stiu ce revista omul....r32 leichbach parca se chema....mai usor....260 de caiuzti parca ....cred ca despre acel om vorbitzi ? :)

Link către comentariu

E Golf IV R32 "Leichtbau" si are 280CP.Leichtbau inseamna ca e mai usor ("constructie usoara")

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!