Jump to content

Discuții generale Superb 3


Makron
 Share

Postare recomandată

poate skoda si vw vor ansambla si ei la fel pe viitor cu aceeasi precizie si daruire :D

Modificat de Serban F
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poate skoda si vw vor ansambla si ei la fel pe viitor cu aceeasi precizie si daruire 

 

si poate vei da din buzunar cel putin vreo 50k 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

50K ar fi putin sincer :D  Poate 500k :D

Dar glumeam ca niciodata nu se va intampla asa ceva..ba chiar cred ca ceasurile vor lua cumva ruta celorlalte obiecte de a fi robotizate maxim in urmatorii 50 ani

Modificat de Serban F
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Maine se face prezentarea oficiala in Cehia a noului Superb.

In Ro va ajunge in iunie la drive test.

Mor de curiozitate :)

Din ce am inteles de la Porsche, o sa fie un frate mai mare al Passatului as usual.

Sunt curios cum va fi portbagajul... sper ca va avea un haion generos.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ah daaaaa si eu si eu

Se poate urmari oare undeva pe net prezentarea?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Au pastrat fontul acela drept pentru inscriptionare model.... Personal nu prea m-am impacat cu acel font, dar evident ca nu poate influenta intr-o masura asa mare alegerea masinii

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Solutia de imbinare dintre capota, aripa şi portiera este nu stiu cum sa zic...ciudata.

Luftul orizontal dintre aripa si capota se prelungeste cu muchia portierei.

Ar fi aratat mai inginereste  o muchie continua în locul acelui luft iar taietura capotei sa se fi facut mai sus, pe fata superioara a capotei, ca la octavia sau ca la ....bugatti?post-7664-0-84690000-1424161040_thumb.jp

Modificat de MAKRON
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

e abia 9 acolo... lasa-i sa-si bea cafelele :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Diiseară, nu stiu ora. Oricum dupa ora 20 sigur se umple netul de poze

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ma gandeam ca poate o fi live stream :D Vroiam sa vad asa cum intra pe ringul de dans LIVE

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hmm nu stiu ce sa cred. E clar mai pe placul meu asa fata de superb 2/superb 2fl

Dar parca nu merg oglinzile cu linia caroseriei..

E live undeva?? cat timp mai e?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

He he, daca asta e intradevar masina, personal consider ca este peste passat ca look exterior!  :icon_thumleft:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Asta e sigur. Am luat poza de pe site-ul skoda. Prezentarea oficiala e la ora 20:30, ora Romaniei.

Modificat de Sali3ri
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pana sa o stearga de pe siteul oficial Skoda.

 

aveti 4 ani de credeti vrajeli d-astea cu "leaked images"....

 

suntem "geana" pe imaginile de la lansare! 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu am primit alerta pe yahoo acum vreo ora cu acest link https://fr.cars.yahoo.com/nouveautes/nouvelle-skoda-superb-salon-gen%C3%A8ve-2015-133715211.html iar autorul, nici nu spune ca ar fi gasit-o accidental pe skoda-com si nici nu cauta a se justifica cumva in privinta sursei, ceea ce mi se pare foarte elegant. Pana la urma fiecare cu sursele lui.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deci ora 20.30 ora Romaniei, transmis pe pro tv ceva? :D 

Live stream live stream, in caz ca aflati ceva sa postati va rog

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Discutiile au captat atentia noastra, pe cat modelul X-35 Joint Strike Fighter pe cea a serviciilor secrete ruse in pragul intrarii acestuia in serviciu.

In cele din urma este vorba doar de un nou Superb care nu este cu totul "out of the box" in ceea ce priveste conceptul si tehnologia, ci mai curand incearca sa atraga un nou segment de clienti dornici de "leji" si profile aerodinamice sport, gen  "VW sau Audi like" asamblat pe bani putini la Kvasiny.

Inclin sa cred ca americanii au fost mai fair cu rusii, dandu-le poze incepand cu modelul experimental, in vreme ce noi potentialii clienti Skoda, nu am avut sansa sa bucuram nici macar de primele imagini ecografice cu aproape noul nascut in perioada de dezvoltare intra-uzinala :somnmare: .

Sa nu mai adaug aici metehnele PoRo (eterne si perfectionate) cu service-ul si garantiile, care vor inabusi din fasa orice satisfactie de a detine un model nou lasat pe piata cu problemele sale inerente.

Modificat de safari hunter
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Arata a vag 100%. Muchia laterala e parca luata de pe Passat. Aspectul general e de Audi daca o privesti cu toleranta. Sunt curios sa o vad si din spate si lateral si in alte culori. Si mai ales sa vad si combiul .

Modificat de nsm
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Masina e parca combinatie de toledo si exeo, faruri, oglinzi etc...

Modificat de Mumus.
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai exeo este 90% audi, deci nu cred ca e o masina cu identitate bine definita demna de comparatie

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • kthor changed the title to Discuții generale Superb 3

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!