Jump to content

Schimbare distributie 1.6 TDI


Johny25
 Share

Postare recomandată

Salutare.

 

a schimbat cineva distribuție cu simering și curea pompă ulei la Brady Iuliu maniu?

Aș vrea să schimb distribuția și de la ei am primit o ofertă de 6.100lei iar de la service-uri mulți marca oferte de +/- 5.200lei. 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Salutare eu am citit ori aici ori in alta parte de ceva Curea distributie pusă după 2010 cu particule Kevlar in compozitie fapt ce da o rezistența sporită acelui tip de curele! De aceea nu s ar schimba mai devreme,am un Golf 6 din 2013 Cayc,105 hp,cu cca 170.000 km si nu stiu ce sa fac… să schimb sa mai stau…mie frica de factorul timp!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!