Jump to content

Vw Jetta aka Iubi'


cristi511

Postare recomandată

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cristi511

    920

  • The_Ego

    130

  • sebip

    54

  • Rave

    52

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mais, pour que? Nu mi-au placut niciodata numerele lipite cu banda pe masina. Nu ma incurca cu absolut nimic suportul plus ca pe cel de pe fata m-a scapat de o cheltuiala (bara), doar numarul avand de suferit in urma unui mic incident. :D

 

@Luci: buna observatie. E suportul original, e de-o seama cu masina. Nu-l dau jos ca poarta noroc :))

Modificat de cristi511
Link către comentariu

Eu am cumparat de undeva lămpi cu led, iti las pe privat daca vrei, 120 RON, le am puse din februarie si merg si acum. Daca ma mai tin pana in februarie 2015, e ok :)). Tu cat ai dat pe cele cu led ?

Cam asa arata:

Modificat de 21Luk
Link către comentariu

Mai conteaza acum? mi-am luat-o, aia e. Nu de alta dar mie mi s-au ars si ledurile de la picioare, iar lampile de nr erau culori diferite. Nu mai vreau sa aud de led decat daca sunt oem si au cod de oem. Altceva, nu multumesc! :))

Link către comentariu

De ce de ce de ce....crede ma sebi ca ledurile sunt ultima mea problema in momentul de fata.

Problema: papa antigel si scoate fum alb(amestecat cu aburi). De la max la min in vreo 2000km. Sper sa am timp saptamana viitoare sa ajung la un mecanic. Ca idee, chiulasa e revizie C....dar...nu poti sa stii niciodata. :((

Link către comentariu

Ms man..se pare ca nu sunt singurul cu probleme la motor zilele astea..altii stau mult mai rau decat mine..:(

Link către comentariu

Vezi ca am vazut becuri cu led pentru lampa numar de la Philips, Osram.. Cam 40 de "minute"/bucata, dar daca-ti place sa fie alba lumina, costa :p

Link către comentariu

E ok.

Ca idee "timpul" il folosim pt altceva in perioada asta:p. Sper din tot sufletul sa nu am vreo fisura in chiulasa, in rest anul asta am pus stop investitiilor in masina.

Poate 2015 e mai bun...si vine mosu. :)))

Link către comentariu

Ca tot a venit sezonul luminitelor...some pics. :d

...in your face Bucharest! :)))

post-47000-0-48081300-1418842992_thumb.j

post-47000-0-69185900-1418843036_thumb.j

post-47000-0-42577700-1418843243_thumb.j

post-47000-0-43826200-1418843815_thumb.j

Modificat de cristi511
Link către comentariu

Esti in Pitești acolo ? Auzisem ca s-a facut frumos in centru :))

Modificat de 21Luk
Link către comentariu

Sincer sa fiu, nu am mai vazut de mult asa ceva. Ce sa zic, felicitări primarului !! :)) Frumoasa si "iubi" ;)

Modificat de 21Luk
Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!