Jump to content

Catalog Piese Ungaria


Karcsi
 Share

Postare recomandată

Catalogul si lista de preturi le gasiti pe site-ul lui Tibi: http://www.kaplartibor.as.ro/Roman%20nyelv/piese.htm

Pretzurile sunt exprimate in Forintzi si sunt valabile in Baia Mare.Relatzii suplimentare la tel.0744-621055 sau kafercarol@yahoo.com.

PS:piesele pot ajunge in Baia Mare in aproximativ 3-4 zile.Plata se va efectua in contul meu din banca

Modificat de Karcsi
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Observatie: cursul forintului fluctueaza in general intre 140 si 150 ROL (lei vechi)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Plata nu trebuie efectuata in momentul lansarii comenzii,ci atunci cand piesele ajung la Baia Mare .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Plata nu trebuie efectuata in momentul lansarii comenzii,ci atunci cand piesele ajung la Baia Mare .

<{POST_SNAPBACK}>

deci ne anunti tu cand?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

deci ne anunti tu cand?

<{POST_SNAPBACK}>

Da

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Hi!Eu am dat jos o lista de preturi,dar din pacate e pe maghiara.Exista vreuna pe limba mioritzei pe undeva?Merci! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vezi ca gasesti tot la adresa aia si un catalog BBT (care e in engleza, si are si poze). In catalog cauti piesa care te intereseaza si retii codul ei. Apoi cauti dupa cod in lista excel. Preturile sunt pentru piese noi.

Amicul nostru din Ungaria (Tibi) are si piese second/hand, ca face dezmembrari. Pentru informatii legate de astea, suna-l pe Karcsi. Acuma, in cazul tau, pentru chedere nu cred ca are farmec s/h.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

..

Modificat de Karcsi
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Deoarece forint-ul fluctueaza mereu (in general e in scadere), in lista de preturi atasata la semnatura mea puteti modifica cursul forintului asa incit se pot afla preturile la zi in lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...
  • 8 months later...
misu ploiesteanu

Cum se procedeaza , cum pot sa cumpar si eu cite ceva pt 1300 67.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 years later...

As vrea și eu canale de aer cald pt un kafer din 1966 cum fac sa vad daca și și în preț??

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!