Jump to content

Retrofit xenon OEM Polo6R+lampi LED DNA+senzori parcareOPS fata/spate+pedale GTI


Mecatronic
 Share

Postare recomandată

Acolo ai bec H4 pentru farurile facute de Valeo, pentru hella H7.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Jucarii noi: Un alt model de faruri modificate pentru polo 6r iese pe piata. Sunt singurele pe care le-as alege in locul celor oem xenon.

http://www.ebay.de/itm/VW-Polo-6R-U-Tube-LED-Scheinwerfer-in-schwarz-oder-chrom-2009-2014-LED-Blinker-/171687361862?pt=DE_Autoteile&hash=item27f95d3d46

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

savugheorghe1938

Interesant...cred ca merita incercat...multumim pt informare...daca va hotarati, dati un semna pe aici..330 euro merita!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Se poate propune un pret si sub cel de 330. Oricum suntem off topic pt ca aici e vorba de retrofit xenon oem.

E interesant modelul, desi bate la ochi copierea farurilor de G7 R.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Sunt foarte proaste, nu permit reglajul sus-jos/stanga-dreapta sau daca-l permit, e limitat foarte mult. 

Le-am incercat si eu in urma cu vreo 2 ani si m-am chinuit sa le fac functionale pana cand m-am enervat si am cerut banii inapoi. Ca norocul domnul respectiv a fost de treaba si a inteles.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am înțeles! Mulțumesc mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!