Jump to content

Bolf IV - RUD


rudiRUD

Postare recomandată

Eu as pune alte capace daca as fi in locul tau, sau nu as mai pune! Nu prea arata bine alea! Cauta prin dezmembrari unele originale pe 15, nu cred ca sunt foarte scumpe! Acum cum crezi tu.. :icon_thumleft:

Link către comentariu

Nu ma obosesc sa caut capace originale.. pentru ca oricum pentru iarna viitoare o sa imi caut jante oem de aliaj pe 15.. deci nu are rost. Ziceam ca parca astea mai dau un pic de viata masinii.

Mersi kef.. si asa o sa fac.. o sa scot toata consola si o sa o curat si vopsesc numai partea aia.

Modificat de rudiRUD
Link către comentariu

Aia se scoate cu totul. Merge si lipita la loc, nu te speria. Eu am lipit si sta bine dar recomand sa nu dezlipesti.

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Done.

8977E493-D346-4E5A-87A8-C15F11A92962_zps

Spuneti-mi. Are ceva daca ud buretii aia din spate? Ca ar fi cam greu sa nu.

Link către comentariu

Eu nu am buretii aia :)

Nu cred ca are ceva, usuci inainte sa montezi.

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Nu sunt scumpe niste capace oem. Si arata mult mai bine decat mizeriile alea.

Link către comentariu

Trebuie sa fac si eu operatiunea asta. Desi la mine nu sunt foarte urate, doar in zona contactului e de groaza.

Link către comentariu

Oficial urasc vopseaua cauciucata vw.

C4046339-B814-487B-8382-CC834C63E2FC_zps

poti sa o incerci si pe cea de reno, daca vrei :)

 

taci si freaca acolo :)

Link către comentariu

Le fac le fac :)) Urmeaza sa dau volanul si manerele jos. Altceva ce ar mai fi ?

Link către comentariu

Vezi la mine ca e poza cu toate.

O parte la tine sunt de aluminiu si nu ai treaba cu ele.

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

atat de mult ma bucur ca exista oameni care sa nu vada in masina doar un mijloc de transport intre x si y ..

jos palaria , succes pe viitor!

Modificat de misuv6
Link către comentariu

Am vorbit cu cineva la dezmembrari si mi-a spus ca golfurile de UK au toate ambele oglinzi mari. Intrebarea este urmatoarea.. cum imi fac si eu rost de o oglinda mica pe stanga?

Link către comentariu

alea sunt amandoua de aceeasi parte.. partea unde am deja oglinda mica. eu vreau sa pun si in partea soferului tot mica.

Link către comentariu

Nici asa nu vezi nimic in oglinda mica. Pune oglinda mare pe dreapta (preferabil de America) cu sticla cu unghi mort de Anglia si ti se va schimba viata. :) 

Link către comentariu

Te obisnuiesi si cu cea din Anglia. Eu unu nu am probleme cu ea...

Modificat de redline1619
Link către comentariu

nu suntem la matematica sa scriu "+1" cum fac altii dar si eu spun la fel, pune de anglia. eu am asa si 99% nu ma deranjeaza cum e, vad foarte bine, parchez in locuri f inguste

Link către comentariu

Pune de anglia dar pastreaza bratul tau...dupa o luna o sa regreti ca nu ai facut asta mai demult....si o sa fii uimit cate masini o sa vezi dupa cea dunga a oglinzii...cati stau in unghiul mort...pe care cu oglinda mica nu ai cum sa ii vezi...

Daca tii la siguranta mai mult decat la aspect...mergi pe varianta ambele mari...

Link către comentariu

Sau, daca nu gasesti oglinda de Anglia ia o oglinda de Octavia, Passat sau Leon mare si pastrezi doar suportul tau. Se potrivesc.

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!