Jump to content

Schimbare limba pe afisajul computerului masinii


kky
 Share

Postare recomandată

cineva din sibiu e prin zona? :D

as vrea si eu limba engleza pentru bc la un vw bora, pentru ca germana nu inteleg o boaba :)

Un PM daca e cineva, multumesc

Modificat de h3llboy
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • F l o r i n

    26

  • Al Bundy

    20

  • Ex member

    19

  • BISE

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

poate se ofera si la mine cineva sa ma ajute cu schimbarea limbii in engleza si o eventuala diagnosticare...eu sunt in Bucuresti acu...pe la o intalnire ceva. Multumesc anticipat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut baieti!

Si eu as dori sa schimb din germana in engleza. Sunt in Bucuresti.

Multam!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

h3llboy, Vitezomanul, Police, daca citeati macar pagina aceasta vedeati si postul lui forceturbo care indica un anumit topic (topicul cu membrii care isi ofera ajutorul pentru diagnoze/setari VagCom). Era greu?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

:offtopic: Salut hbogdan.

postul lui forceturbo face referire la un topic cu comentarii din 2005.

M-am gandit ca nu ar strica un refresh de la membrii care ne-ar putea ajuta .. de ce nu .. si altii noi.

Sorry pt offtopic.

Numai bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ia mai uita-te o data te rog (este chiar primul din pagina). El face referire la topicul acesta. Iar topicul este intretinut de moderatori si informatia updatata ori de cate ori cineva se ofera pentru diagnoze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Salut.

La mine la masina este in italiana si as vrea sa-l fac in engleza sunt din Iasi ma poate ajuta cineva .si inca ceva mie in comp de bord nu-mi arata cati km mai a de circulat pana mi se termina motorina se mai poate pune in o functie sau asa moare ??????????

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cristopher, ai doua variante de rezolvare. Prima ar fi sa citesti topicul Cereri Pentru Diagnoza Vagcom, Atentie NU este un topic publicitar si sa vezi cine este in zona respectiva, iar a doua sa participi la o Intalniri In Iasi, O cafea spontana la Fundatie unde cred ca vei gasi o rezolvare. Succes.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salut! Eu sunt din Vrancea si as vrea sa stiu daca ma poate ajuta cineva sa schimb si eu limba la comp. de bord,din germana in engleza.E vreun membru pe aici din Vrancea?Multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
MANU HULIGANU

si eu sunt din vrancea. Chiar nu e nimeni care schimba limba computerului din Vrancea?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

la tr severin e vreun binevoitor?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Lista de A I C I ati consultat-o? Cine face diagnoza, poate schimba si limba.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...
Bogdan Ungureanu

In Craiova ma poate ajuta cineva, pe la sfarsitul lui August? Eventual as vrea si modificarea cu inchiderea geamurilor din telecomanda si afisarea nr de km pana la urmatoarea alimentare. Se poate?

Multumesc mult!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am sunat in Craiova pe adrian care este trecut in lista voastra si cere 60 Ron pentru schimbarea limbii din germana in engleza.nu este cam scump?Eu am programul VAG-COM ,laptop dar nu am cablu.Din cate am vazut la baieti mai in spate nu e asa greu sa il setezi dar nu am cablu.Poate este cineva din craiova care este membru Wv si vrea sa ne ajutam nu sa luam atatia bani pentru mai nimic,pentru ca parerea mea,acesta trebuie sa fie scopul acestiu site,sa ne ajutam intre noi.Oricum ms pentru intelegere.Tel meu este 0763 686144

Modificat de abyss_77
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Bogdan Ungureanu

60RON inseamna cam 16-17

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca vrei sunama si te rezolv cu geamurile.Cunosc pe cineva de la polistart si lucreaza acasa mai ieftin.In ceea ce priveste schimbarea afisajului mai inercerc eu ceva.si daca reusesc te sun sa-ti spun.Nr meu il ai mai sus

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am reusit sa vb cU musca nus daca sti unde este service lui si mi-a zis ca nu stie sa-l schimbe dar daca ma pricep eu ma lasa sa-l fac cu laptopul lui.Asa ca sunama sa mergem amndoi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

Prin ALBA, e cineva care sa poata face lucrarile astea?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

cine ma poate ajuta si pe mine cu schimbarea limbii? sunt din bucuresti. va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

In Timisoara este cineva care poate sa imi schimbe si mie din germana in engleza?

Buna,

si pe mine ma intereseaza acelasi lucru. Sunt din Timisoara si rog pe cine cunoaste vreo solutie, sa-mi raspunda.

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

este vreun membru al forumului din Timisoara ?

Am un Golf IV, motor BCB.

Problema pe care o am e: meniul BC-ului e in germana. Am inteles ca se poate schimba.

Se pot activa chestii de genul: la viteza mai mare de 15km/h blocarea usilor ( sau altele ) ?!

raman dator cu o bere ( fara alcool ) :)

tnx.

Modificat de smardvice
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Buna,

eu sunt si dupa cum se vede in postul meu de mai sus, am si eu aceeasi problema. Inca nu mi-a raspuns nimeni si de aceea am incercat si in topicul de intalniri in TIMISOARA. O solutie ar fi sa te interesezi despre aceste intalniri si participand la vreuna sa gasesti o persoana care sa te ajute.

Marius

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

Pentru schimbare din unitati americane in europene,este ceva mai complicat sau sa apelez le lista baietilor din BV ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!