Jump to content

Fara lumini de marsarier


Sorin Paul
 Share

Postare recomandată

Salut baietii , as avea o rugaminte , mai nou de ceva vreme nu-mi merg luminile de mers in marsarier , becurile banuiesc ca sunt ok , contacte la fel , sigurantele le-am verificat .. banuiesc senzorul de marsarier , imi spuneti si mie daca va rog unde e amplasat sa nu ma complic  :unsure: merci anticipat .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si eu am aceas problema cand merge cand nu merge. cred ca e undeva langa schimbator eu am un 9n dar inca nu mam bagat sa il desfac .. urmeaza

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu mai banui daca becurile sunt ok, verifica-le

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

senzorul de mars-arrier e pe cutie  nu e pe langa "shimbator"

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vedeti ca aceeasi problema o aveam si eu si la mine era la bulbu de la compartimentu motor nu facea contact calumea eventual va fac o poza mai tarziu si va trimit sa vedeti exact care e.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mai este o mufa in porbagaj in sertarul din stanga...

eu cu acea mufa am avut probleme si la fel am tot cautat sa vad de ce nu imi merg becurile pe marsarier si am ajuns sa verific si acolo...

 

 

 

post-46846-0-47936400-1360433600_thumb.j

Modificat de bogdan.tuta
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Problema rezolvata! Am schimbat bulbul de la marsarier si s-a rezolvat , merci de raspunsuri colegii !  :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!