Jump to content

Audi A4 b6/b7 Faruri/Proiectoare/Stopuri


vip0007ro
 Share

Postare recomandată

53xtc bine, bine...da da si tu episoadele mai repede nu unul pe zi... :) Vrei sa depasesti in lungime "Secretul Mariei"? De Garret se cam stie... si de altfel, pana la urma nu ne intereseaza daca se fabrica in RO... Ci daca avem "intrare" acolo sa luam si noi la un pret acceptabil :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 278
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rapier

    17

  • Al Bundy

    15

  • bogmol

    12

  • F l o r i n

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

da da da ... hai ca vreau sa vad toata seria de episoade:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Unde credeti ca se fac antenele radio de pe Megane, Symbol, grupul VAG si in curand PSA... raspuns corect, Bistrita - Romania ... :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cam greu sa misca treaba baieti pe forum... la bmw e mai mult action. Ma gelozesc acus :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Topicul asta se misca greu ca este doar un coleg de forum pana acum care stie , si acesta cu episoade . Pana aflu ce si cum cred ca imi schimb masina :lol: .

53xtc daca stii ce trebuie sa spui eu zic sa nu ne amagesti cu episoadele ca nu stii niciodata cand se intoarce roata :lol: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De unde le-ai cumparat cu cat si daca poti da un link sa vedem si noi cum arata??

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

o sa fiuun pisalog si readuc in discutie problema mea, deci anybody cu ceva concret, sau poate sa aduca cineva e afara asa ceva, alte modele decat cele comandabile la fk ?

Modificat de bogmol
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

mie o sa-mi vina 2perechi de stopuri pt a4 pe led. uite cum am atasat in poze.

doritori???? am doar 1pereche de vinzare......

post-1037-1174257229_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

stopurile lui GEO mi se par f f tari .. le-am vazut p viu p un A4 si dadeau f bine

o firma kre aduce lucruri misto este LOGTUNING .. www.logtuning.ro

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mie imi plac ASTEA. Si le-am gasit pe net cu 209$ + transport. Cred ca ma apuc de comandat in State...

Alea din link-urile de mai sus imi par exagerate ca pret pe unde le-am vazut...13 milioane? Nu e cam mult? Si nici modelul nu ma da pe spate la ele...oricum, asta e chestie de gust, nu se discuta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mie imi plac ASTEA. Si le-am gasit pe net cu 209$ + transport. Cred ca ma apuc de comandat in State...

Alea din link-urile de mai sus imi par exagerate ca pret pe unde le-am vazut...13 milioane? Nu e cam mult? Si nici modelul nu ma da pe spate la ele...oricum, asta e chestie de gust, nu se discuta

pai 209 dolari + transport..iti dai seama k mai platesti p putin transportu jumate din valoarea stopurilor + taxe de vama? oricum si modelul asta e f frumos .. exista si p crom?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu stiu exact cum e cu vama...da nu stiu ce taxe de vama sunt la articole de 200$. Stiam ca platesti vama la ce este peste 500 EUR. Doar aduc o pereche nu fac import de asa ceva. Eventual platesc TVA 19%. Iar transport-ul nu mai intereseaza. Le comanda cineva din State si le aduce cand vine. Si tot iese mai ieftin de 13 milioane cat sunt pe site-ul acela pus mai sus (auto100)

Da, am vazut trei variante, negru, clar si crom. Mie nu imi placeau pe crom pt ca nu am ornamente cromate si am culoarea gri sobolan (ala inchis) la masina. Vroiam sa o fac pe toata inchisa, inclusiv stopurile si jantele

Modificat de Rapier
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut Rapier,

M-ar interesa si pe mine o pereche de stopuri pe negru, ca cele din poza ta. Daca cumva tipul care aduce are si pentru A4 B6 Avant, da-mi si mie un semn. Sau poate imi dai site-ul respectiv.

Multam.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

gata, le-am gasit aici baieti. Singura problema este ca pentru a le cumppara din romania trebuie sa faceti un transfer bancar in contul omului, si orice astfel de transfer in Ro te mai costa extra 49 de euro ,la orice banca romaneasca. DECI AR FI 200+30 SHIPPING +49 Euro TAXE bancare. Enjoy!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Are cineva montata instalatie xenon (aftermarket) pe Audi A4 pe faza lunga? Daca da, ce model?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pe faza lunga ai nevoie de kit H7. Nu iti sugerez sa pui pe lunga xenon pt ca vei pierde posibilitatea de a da flashuri iar instalarea pe faza lunga a xenonului poate duce la o uzura prematura a balasturilor (teoretic vorbind, practic sunt multi ce au xenon pe lunga si le merge bine mersi).

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

As vrea sa stiu daca este cineva pe forum care ARE montat kit pe faza lunga. Ma intereseaza provenienta kit-ului (marca, putere,...) pentru ca tehnic vorbind, este o problema in montarea acestuia pe faza lunga la A4 (si nu numai) in sensul ca nu este recunoscut de catre calculator,dand eroare de bec ars.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • cogdao changed the title to Audi A4 b6/b7 Faruri/Proiectoare/Stopuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!