Jump to content

Iepurașul furios - R20


c6t9

Postare recomandată

M-a mirat puțin reacția oamenilor față de mașină. Probabil așa este.

sa nu-ti fie cu suparare postarea mea , ca n-am zis nimic cu rautate , numai bine

Mă mai necăjesc uneori când am nevoie de informații și vin greu.

În rest, ar fi o copilărie să mă supăr.

Link către comentariu
Mai ales cele cu faruri si jante negre 19".

Poate ajuta si culoarea albastru grafit :D

E, eu am niște cârnăciori ca roți. Dar, culmea și ăștia atrag atenția. E drept că nu dă rău contrastul și probabil e singurul R cunoscut umanității cu roți pe 17".

Link către comentariu

:D

Eh, inseamna ca daca imi 'dotez' saracu golfulet 1.6mpi cu jante pe 20 il transform ??

De-abia astept poze si nu uita : masina nu-si poate primi botezul pana nu o duci o tura pe Tihuta.

:)

Link către comentariu

6 pagini si tot nu au aparut poze cu masina asta?!

macar spune unde o parchezi ca sigur trece un coleg cu un telefon si face 10-15 poze sa le urce aici :)

Link către comentariu

După cum zice și Cabral, soacrelor!

Pentru cine este interesat, consumul în București este undeva la 14-15%.

Link către comentariu

pana nu intra lumea la banuieli cum ca masina nu exista... macar o cpoie xerox sau o frana pe indigou :))

iesi cu cearceaful la geam, ca dovada la nunta

Link către comentariu

Gata, s-au developat. M-a prins un coleg fix când așteptam la spălătorie. Eu cred că s-a vorbit lumea și am fost urmărit în trafic.

20130205_125720.jpg

20130205_125725.jpg

20130205_125735.jpg

20130205_125745.jpg

Link către comentariu

Masina este superba. Culoarea si farurile negre sunt perfecte, si este o culoare mai diferita fata de restul R-urilor prezente pe strazi, dar jantele o trag rau de tot in jos.

Link către comentariu

iarna nici nu merita decat cele mai mici jante posibile pentru confort si zdruncinaturi mai putin violente la gropile din oras.

Link către comentariu

Iarna, dar astea sunt jantele de vara :D

Frumoasa masina, chiar si asa nespalata. :P

Nu arata chiar rau cu jante pe 17. Probabil multora li se pare ciudat din cauza ca astfel de masini vin din start cu jante mari.

Link către comentariu

Stiu pe unde e pozata masina :D. Stai in dtr?

E foarte frumoasa, dar murdaria nu o ajuta. Neaparat sa-i faci poze curata si in soare.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Da, stau în zonă și mi-a fost în drum.

Pentru mine este important să fie umană viața la bord. N-am scos deloc până acum mașina din modul confort.

Link către comentariu

Finally ! Acum pot sa-ti spun si eu felicitari pentru masinuta. Foarte frumoasa si sunt de acord cu tine in legatura cu jantele pe 16. Si eu am simtit diferenta cand le-am pus.

Link către comentariu

Frumoasa masina.

Intr-un final avem poze.Sa te bucuri de ea cat mai mult.

Jantele nu arata rau .

Link către comentariu

Chiar nu arata rau cu jantele astea, tinand cont si de ceea ce vrei tu de la masina! Frumos :icon_thumleft:

Modificat de crysty_cyc
Link către comentariu

Frumos. Vezi ca e un coleg pe forum, LostUser cu un Passat CC alb care ar fi interesat de jante negre ca ale tale OEM. Daca vrei sa le vinzi poate va intelegeti.

Modificat de xht20
Link către comentariu

Arata surprinzator de bine jantele, ma asteptam sa para mai mici...

Pozele de "after" spalare unde sunt?

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!