Jump to content

Problema radio Bolero


misupriest
 Share

Postare recomandată

NU merg comenzile de pe volan decat pe RNS510, clima si scaune pe display doar cu schimbnare climatronic si cangateway, si senzori la fel.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Buna ziua, vreau sa fac un update la batranica mea de la stream fara mp3 la bolero. Vreau sa stiu daca imi va functiona comenzile de pe volan, o sa poata sa afiseze incalzirea in scaune (dupa ce voi ajunge sa fac retofitul) si posibil in viitor senzori de parcare(sper oem)? Rama trebuie schimbata? Va multumesc!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu.. Decat daca ai un can gateway mai nou, de la L in sus, modul clima nou, modul senzori Valeo cu Ops

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Can-ul este 1K0 907 530 F si trebuie sa ii fac update sa nu descarce bateria din cate stiu eu. Pe masina am  AC :D . 

Modificat de mikutzu99
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da, trebuie facut update.

te-ai intrebat ce inseamna sa treci de la AC la climatronic? 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

On 2/3/2018 at 6:58 PM, mikutzu99 said:

Can-ul este 1K0 907 530 F si trebuie sa ii fac update sa nu descarce bateria din cate stiu eu. Pe masina am  AC :D . 

update-ul nu rezolva problema afisarii informatiilor pe care le vrei tu, dupa upgrade-urile ulterioare. Numai un can mai nou....

Update-ul rezolva numai problema descarcarii bateriei, in cazul montarii unei unitati radio de generatie mai noua.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Marian a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!