Jump to content

Ce se vinde prin oras


nadir@boosted.ro
 Share

Postare recomandată

E in cj baiatul cu ea, cel putin acum vreo 2 ani era, m-am intalnit odata cu el in trafic si am schimbat cateva vorbe.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Golf 1 diesel cu 4 usi.  rosu , arata destul de bine pentru dezmembrare la doar 280 euro nu e chilipir . mai avea si volan de GTI. Problema e ca masina e tocmai in Satu Mare  


luneta si geamurile de golf 1 cu 4 usi model 78. interesant gemuletul mic de la usa soferului cu descgidere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Golf 1 diesel cu 4 usi.  rosu , arata destul de bine pentru dezmembrare la doar 280 euro nu e chilipir . mai avea si volan de GTI. Problema e ca masina e tocmai in Satu Mare  

luneta si geamurile de golf 1 cu 4 usi model 78. interesant gemuletul mic de la usa soferului cu descgidere.

Masina din ce stiu s-a si dezmembrat,iar preturile la piese sunt ... la acelasi pret ca pe ebay inclusiv transportul  :tuktuk:  , asa ca mosu poate sa si-l tina acolo,dupa ce initial era dispus sa o dea intreaga la 1000 ron , dupa care un coleg de aici (stiu sigur) i-a oferit 350 ron pe volan (chiar as fii curios cine a fost acela),el personal oferind pretul exorbitant, d.p.m.d.v...dupa care mosu a vazut ca tine si cere 300 ron pe coaja de bord ,200 ceasurile si 500 ron interiorul,astea sunt preturile care mi le-a dat saptamana trecuta joi! Deci...cautam in alta parte!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hahah, am vorbit si eu cu propietarul la telefon, mie mi-a spus ca e foarte rar volanul si ca ar vrea sa il dea pe vreo 200euro.Cand am auzit, am crezut ca ma ia peste picior si i-am spus ca nu e atat de rar pe cat crede el si i-am oferit 150-200lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

De cel albastru am fost eu interesat in urma cu cateva luni.

Din pacate am renuntat la el, pentru ca restaurarea lui era facuta "very low budget". Tipul s-a mai laudat si cu un mk1 restaurat, am cautat masina si am vazut ca peste vreo 2 ani deja avea mari probleme cu rugina. Golful 1 a fost achizionat de un coleg de pe forum care nu prea a fost incantat de lucrarile gasite (sudurile erau prea amatoriale).

 

Dupa ce am vazut mk1 cum a fost facut - am renuntat la mk2, desi masina arata foarte bine din poze. 

Sper sa ma fi inselat totusi, si cine a cumparat-o sa se bucure mult timp de ea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Stiu masina de multi ani, a fost sau e a unui baiat care se ocupa cu dresaj de caini.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ne poti spune ceva despre masina? E in stare buna? desi galbenul ala nu e tocmai culoarea ideala, pare ca sta destul de bine la tabla

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ne poti spune ceva despre masina? E in stare buna? desi galbenul ala nu e tocmai culoarea ideala, pare ca sta destul de bine la tabla

Masina nu e cea mai whow, se pare ca a fost refacuta...cand am vazuto ultima data avea ceva rugina la panoul din spate(daca te uiti mai atent, in poze se vede un galben mai viu decat la partea din fata).Per total, masina isi merita banii...nu are modificari de neam prost sau de roman needucat, alege tu varianta mai eleganta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!