Jump to content

Proceduri Vag Com Touran.


YoYo_man
 Share

Postare recomandată

Pe 10? 10 sunt senzori parcare cu OPS...deci nu ai tu asa ceva.

 

Pe 09 - da

 

Staging, la ceasurile tale, deocamdată nu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Referitor   la erorile  din log    ...ce trebuie sa schimb sau sa repar ...pana sa ajung la.mecanic sau electrician...ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ce te supara, mai exact....ca ai suficiente erori/defecte, in log

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cele de pe modul 8 si 19....la cele din modul 9 prima nu o inteleg ...restul.le cam stiu....si mai aveam ceva pe care nu o vad ...column steering wheel.plus ca nu imi arata de ce nu imi merge clanxonul...dar asta verific sa vad daca e ars ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pt claxon - cand apesi pe volan se aude releul ? daca da, verifica claxonul intai si siguranta din Ebox

 

pe 09... ai 10 erori. Sterge din ele, sa vedem ce erori raman

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Releul.se aude siguranta nu stiu exact care e ....17 sau 5 ?ca sunt bune amandoua...azi mai fac un tester ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Florin uite ...dupa stergere erorilor...au mai ramas astea ...ce ma supara e modul 8.si 9....sunt aceleasi...iar eu nu am.caldura ....in masina.am verificat vizual v159 V158 si cel de recirculare...am facut  si resetare ..econ +direct.fata...ce sa ii mai fac?Log-BR189R-WVGZZZ1TZ4W047858-309310km.txt

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca sigurantele sunt ok, cablajul este ok, firele de can ok....arunci este problema la placa electronica de pe webasto. Oricum,  cand lichidul de racire este cald, trebuie sa bage cald, in masina. Daca nu baga si servomotoarele merg, atunci schimba caloriferul

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!