Jump to content

Audi S3 8P 2008


Sunpall

Postare recomandată

Foarte frumos exemplar. Nu-ti mai urez sa te bucuri de masina ca stiu ca nu mai e nevoie la asa masina :P Sa o stapanesti sanatos!

Link către comentariu
  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sunpall

    29

  • xht20

    12

  • JUG

    7

  • Calin.

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

multumesc tuturor, chiar ma bucur de ea in fiecare clipa :)

din pacate aseara n-am ajuns sa pun distantierele, am avut o "intalnire" cu un m3, azi sigur le pun

Link către comentariu

Pe cand aveam Stage 1, eram cu Nadir in masina (amandoi peste 110kg), si am avut o intalnire cu un M3 E46. I-am amestecat ideile

La Stage 2+ puneam M3 E92 pe ganduri.

Modificat de TEFF
Link către comentariu

Asa e, un stage I lasa in urma orice M3 E46, chiar si cu SMG. In schimb, ca sa faci acelasi lucru cu un 90/92 iti trebuie mai mult de stage II+, iar daca are si DKG M3-ul, atunci e game over.:)

There is no replacement for displacement, vorb' aia. :D

Link către comentariu

la mine era vorba de un m3 e36 care lasa in urma orice m3 e46, e o masina impecabila cu destule modificari, ultima fisa dyno i-a indicat 326 cai

Link către comentariu

Poza asta te incurajeaza sa refaci jantele cum erau.

Sa o stapanesti sanatos

Link către comentariu

COP-u e de departe cel mai rau M3 :)

wow arata mult mai bine cu jantele culoarea stock, clar asa vor fi vopsite, multumesc mult pentru poza si pentru urari

ce a fost sambata in bucuresti?

Link către comentariu

si cine a fost cel mai tare in k04 ?

btw am pus distantierele , arata foarte tare , schimbare majora,

si major news vineri imi vine LOBA hpfp !!!! stage 2+ here i come, sapt viitoare o noua fisa dyno :P

Link către comentariu

2+ e reteta perfecta pt K04. Nu am auzit pana acum de LOBA dar am gasit pe google :-)

Modificat de Bebeee
Link către comentariu

da LOBA sunt foarte buni, asteptam de ceva timp pompa lor sa apara, doar ce ma hotarasem sa merg pe upgrade-ul de la autotech cand am vazut ca au scos-o pe piata

e un timp la tulcea a lui alex de la apr de 11.9 pe k04, nu stiu cat de real e

sunt tare curios care o sa fie hp gain-ul la stage 2+

Link către comentariu

Tin biele stock puterea asta ?

Nu sunt la fel ca la motoarele cu turbo K03 ? stiu ca acolo se recomanda schimbarea lor la puteri de 350+

Link către comentariu

Nu stiu la generatia 2008, dar cele din 2011(MY2012) au interne imbunatatite si duc fara probleme S2+.

Chiar si asa stiu multe masini fara biele/ pistoane forjate care merg linistite de zeci de mii de km. Pe strada, ce-i drept.

Link către comentariu

Alex are recordul cu 11.94, cea mai buna masuratoare :P Si da, internele de BWJ/BYD tin ceva cai.. :)) Oricum mai multi decat tine AXX-ul meu :))

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!