Jump to content

VW LT 35 cod motor ANJ .Ce ECU are ? EDC15 ?


luk
 Share

Postare recomandată

As vrea sa stiu ce ECU are un VW LT 35 Doka . Are cumva EDC15 ?

Daca are EDC15 pot sa-i verific km originali cu VCDS ? ( asta in cazul in care n-au fost modificati si in ECU )

Cum pot sa stiu ce ECU are ?

Mersi mult si astept raspunsul vostru

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

http://www.tachoteam.de/tachojustierung-volkswagen.php

Volkswagen VW LT

  • inkl. Fehlerspeicher & Servicespeicher
  • Motorsteuergerät ECU EDC15


Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 years later...

Buna, se poate face resoftare pe acest motor si calculator? La ce putere reala se ajunge?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 7 months later...

salut colegi posesori de van-uri LT.HELLP PLEASE..... as vrea sa ma ajutati cu o informati.am in dotare  de la serviciu un LT 46 ,2500cm, ANJ  in 5 pistonase.Stie cineva care este schema vacuumurilor de la acest model, pentru ca am avut masina in service 1luna de zile , timp in care a fost dat motorul jos, iar cand l-au pus la loc, mecanicii lu peste prajit nu au mai tinut cont si mi-au inversat furtunasele de la vacuumuri si nici nu stiu sa le puna la loc :tuktuk: .daca este cineva care a mai intalnit aceasta situatie  sau stie care este ordinea acelor furtunase va rog din suflet sa ma ajutati pentru ca mi-a mancat o jumatate din aviata acest LT  ANJ pe care il lauda toata lumea.vamultumesc anticipat. :banghead:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!