Jump to content

GOLF V 1,6 FSI Trendline


dorintop

Postare recomandată

Salutare,

Sunt nou pe aici si cum regulile sunt reguli o sa fac si eu o prezentare a masinii mele

Am cumparat-o in 2008 prin vara de pe mobile. Am fost singur in Germania dupa ea. A fost chiar o aventura faina.

Despre masina pot sa spun ca sunt multumit. Ar fi meritat sa am putin mai multa grija de ea.

Oricum, dupa ce o sa incep sa schimb experienta cu membri forumului o sa incers sa repar unele urme ale timpului care a trecut peste masina.

In rest va las pe voi sa comentati.

P.S. Pozele sunt facute anul trecut cand mergeam in Delta si pe bac la Galati.

Dorin

post-74395-0-87458700-1341301551_thumb.j

post-74395-0-83092700-1341301560_thumb.j

post-74395-0-29144000-1341301568_thumb.j

post-74395-0-54480600-1341301584_thumb.j

Link către comentariu

Interesant nr avand in vedere motorizarea ta :)) Faina culoarea si pune ceva poze cu interiorul!Bafta!

Link către comentariu

Foarte frumoasa masina.Cati km are?aceeasi motorizare am si eu.

Link către comentariu

Cand ai timp poate imi (ne) povestesti si mie ce dificultati / patanii ai avut cand ai fost in germania sa iei masina. Acelasi motor il am si eu. Esti multumit de consum?

Link către comentariu

frumoasa...poze interior..modificari? ti-a placut intre galati dupa bac si tulcea?

Link către comentariu

@Robert_sry:Pai hai sa lamurim un pic cu numarul: 80 anul nasterii TDI - initialele numelui meu........Oricum imi place la nebunie faza. Sunt ani de zile de cand primesc intrebarea asta si tot imi place.

@Newby: Cand am fost in germania a fost interesant... mai ales ca am fost singur si nu prea aveam experienta in condus. Am avut noroc ca cineva a vazut masina acolo ca e ok. Stiam un pic de germana si am fost cu autocarul, apoi cu trenul din Frankfurt la vreo 3o km . Am asteptat vreo ora pana a venit vanzatorul.

Am facut actele iar cand i-am dat banii cash s-a speriat.persoana deoarece aveam la blugi niste buzunare false si a trebuit sa ma descfac la curea sa ii dau banii:)

Drumul inapoi a fost greu dar fain. Cantam singur in masina ..... Asa mi-am facut botezul in ale condusului. Acum e deosebita placere sa conduc.

Cat despre masina : acum am 105000 km am luat-o la 42000 km si nu am nici o modificare.

Dar o sa mai revin cu poze.

Salutare la toti.

Dorin

Link către comentariu

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!