Jump to content

Maciulie luminata


miriamtoyo
 Share

Postare recomandată

pt 6 viteze si cu scris 4motion se gaseste? ca a mea e cam roasa si zgariata maciulia.

codatel daca stii ceva sa imi spui si mie ca cotierele ar vrea sa vina cu o maciulie...mi-au spus mie :(

la milotec.de nu e nimik de vw... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pt 6 viteze si cu scris 4motion se gaseste? ca a mea e cam roasa si zgariata maciulia.

Cu 6 viteze au (ca si-a luat un prieten). Cu 4motion, nu stiu.

Modificat de cc_seat
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ti-am gasit magazin in Brasov. Str. Fanionului nr.30 si magazinul se cheama Imsat Cuadripol

Wow, beton... multam... maine sunt acolo. Tu unde ai gasit? Pe vreun site?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Multumesc de ingaduinta, chiar daca sunt oarecum :) .

Daca cineva vrea sa vanda mansonul de piele schimbat cu ocazia de mai sus, rog contact pe PM.

Am cautat prin Vitan ceva asemanator, dar erau numai pocnitori.

Cu respect,

dolby.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Doar ca nu are design de G4 ci de Seat. Problem? :Driver:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stie cineva cat mai costa o maciulie? am primit una cadou, si nu stiu daca sa o tin sau sa o vand (deocamdata nu am masina, si consider ca maciulia fara volan sport, pedalier si maner frana de mana nu vine bine, si deocamdata nu stiu daca fac schimbarile astea la viitoarea masina).

e varianta universala din aluminiu cu leduri (albastre, daca nu ma insel) in capat (adica in podul palmei cand e tinuta in mana). e sigilata.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stie cineva cat mai costa o maciulie?

Pretul variaza in fct de model si tara de origine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

merci mult. e luata din Spania, dar modelul nu stiu.

caut si ma gandesc exact.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Astazi am montat pe masina pielea de la maneta de viteze primita de la cc_seat ( cu care ocazie ii multumesc inca o data ).

A trebuit sa-i fac la un croitor tivul acela la baza de jos unde intra resortul ce o fixeaza de rama de plastic.

A iesit super si arata foarte bine.

Deoarece am folosit maciulia de la masina mea, mi-a ramas cea de la cc-seat.

Daca cineva are nevoie, o pot dona la randul meu.

In rest, numai de bine.

Cu respect,

dolby.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

( cu care ocazie ii multumesc inca o data ).

Cu placere! Dar din dar se face Rai ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Vand maciulie luminata, model universal (nu vad pe ea scris nimic legat de modelul masinii), noua- sigiliata, primita din Spania. fabricata de "Monza". (adresa firmei e in germania, dar se pare ca maciulia e facuta in Polonia-nu scrie pe cutie). E cu baterii, si are tot ce trebuie pentru montaj.

contact aici, pe Pm, sau la telef din profil.

despre pret nu stiu ce sa zic, cel care ofera mai mult...

multumesc.

atasaez cateva poze cu ea. scuzati claritatea, dar sunt facute cu telefonul.

pic000011qz.th.jpg

pic000023wg.th.jpg

pic000039br.th.jpg

ps: nu stiu de care baterii foloseste, sau daca le are incluse, ca pe cutie nu scrie nimic.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut..

Caut si eu asa ceva,dar pe albastru inchis(bleumarin) sau negru si pentru sase viteze pentru un A6.

Sunt din Bucuresti,stie cineva vreun pont??

Multam.

Luigi Vicol

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 months later...

vreau si eu una pentru un passat b5 cu 5 viteze, cine imi face rost?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator
http://www.car-tuning.ro vand schimbatoare ICT luminate. Gasesti si de VW Passat (si alegi lumina rosie sau albastra la ciflre). Ai discount la Code Alarm ca membru vwforum.ro . Nu uita sa amintesti dupa ce-ti face pretul :P
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

http://www.car-tuning.ro vand schimbatoare ICT luminate. Gasesti si de VW Passat (si alegi lumina rosie sau albastra la ciflre). Ai discount la Code Alarm ca membru vwforum.ro . Nu uita sa amintesti dupa ce-ti face pretul :D

Din pacate acolo spune ca nu exista nici un produs momentan.:D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

da un teelefon la ei maine. Sigur au pe stoc. Am vazut acum maxim o saptamana la ei cum le aveau muuuulte modele ICT intinse pe o masa si le faceau inventar ce mai au si ce sa mai comande. Finisajul la ICT este de nota 10 (cusaturi, piele etc). Pretul este putin peste 100 euro :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

da un teelefon la ei maine. Sigur au pe stoc. Am vazut acum maxim o saptamana la ei cum le aveau muuuulte modele ICT intinse pe o masa si le faceau inventar ce mai au si ce sa mai comande. Finisajul la ICT este de nota 10 (cusaturi, piele etc). Pretul este putin peste 100 euro :D

aveau intr o vreme si baietii de la pit stop tuning citeva pe stoc, la fel - de buna calitate !! asta ca sa aibe colegul unde sa caute , sa compare preturi si sa aleaga cea mai buna oferta

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!