Jump to content

iPhone pe Carkit Passat B6


fakephobia
 Share

Postare recomandată

incearca sa postezi mai multe detalii - ai telefon OEM pe masina ? daca da, posteaza codul unitatii, sa vedem daca merge sau nu, cu telefonul tau.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Valentin

    19

  • bogdancc

    18

  • Al Bundy

    14

  • redemmen

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut codul e 3co 035 730 b si am comenzi pe volan si tastatura imi iesi din bord ,langa semnul de avari Va multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

3co nu există. Scrie corect codul. Dacă este 3C8 trebuie să meargă, dacă este 3C0 trebuie schimbat modulul, e vechi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 8 months later...

Salutare,

 

As dori sa stiu daca pot monta un adaptor iphone pt car kit-ul deja existent in locul celui pt nokia. Atasez poza adaptorului pe care-l am si a celui pe care vreau sa-l pun.

post-118751-0-07689900-1416572957_thumb.

post-118751-0-21567000-1416572961_thumb.

post-118751-0-90490200-1416572966_thumb.

post-118751-0-68660200-1416572967_thumb.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Merge sigur!

Azi am descoperit si eu ca a aparut cel de ip5, si ma gandeam ca va fi urmatul comandat!

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 weeks later...

Pai ce sa incerce? Este un dock universal de iPhone prins in sertar ... Nu este nimic dedicat/special pentru VW Passat B6.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...

Salut, am si eu o problema cu bluetooth-ul daca ma poate ajuta cineva? Am un Passat B6  din 2010 cu un RNS 310 iar sub scaunul din dreapta un modul bluetooth 7P6035730C care nu imi recunoaste nici un telefon daca apas pe butonul de pe volan se poate auzi ,,telefon no connection,, , am bluetooth- ul activat dar nu imi apare cautarea de telefoane pe bord. Solicit ajutor

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

7p6 nu apare pe bprd cautarea, trebuie sa-l cauti tu din telefonul tau dupa ce pui contactul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut, scuze  Al Bundy este un modulul bluetooth 5N0 035 730 C si telefonul nu depisteaza nimik iar daca apesi butonul phone intra pe mute, nu apare nici pe maxidot cautare  telefon sau ceva de genu.

Modificat de mihai 31 ro
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 10 months later...

Salut, am un passat 2010 cu navigatie RNS 510, modul bluetooth original 1K8 035 730 B si am achizitionat un adaptor 3C0051435CD pentru Iphone 4, comenzi pe volan. adaptorul imi alimenteaza telefonul dar atat. butonul de pe volan, daca este apasat imi apare pe navigatie, iar daca dau pe PHONE pe navigatie imi taie muzica si atat.

Problema mea este ca nu imi apare in computer-ul de bord meniul pt telefon. Aveti indee cum pot sa imperechez telefonul cu navigatia si cu comenzile de pe volan?

3C0051435CD.jpg

Radio-RNS-510-Navigation-System.jpg

volan-cu-comenzi-airbag-passat.jpg

Salut, am un passat 2010 cu navigatie RNS 510, modul bluetooth original 1K8 035 730 B si am achizitionat un adaptor 3C0051435CD pentru Iphone 4, comenzi pe volan. adaptorul imi alimenteaza telefonul dar atat. butonul de pe volan, daca este apasat imi apare pe navigatie, iar daca dau pe PHONE pe navigatie imi taie muzica si atat.

Problema mea este ca nu imi apare in computer-ul de bord meniul pt telefon. Aveti indee cum pot sa imperechez telefonul cu navigatia si cu comenzile de pe volan?

3C0051435CD.jpg

Radio-RNS-510-Navigation-System.jpg

volan-cu-comenzi-airbag-passat.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...

Salutare, de conectarea iphone- auto ma lovesc si eu. Dau cautare bt din telefon si nu gaseste nimic, in cotiera am un fel de mufa posibil pt un anume model de tel. Daca dau cautare din maxidot tot nu gaseste nimic. Ce este de facut pt a putea  lega iphone- masina prin bt. Se gaseste vre-un fel de adaptaor bt pt cotiera? Multumesc anticipat.  Modulu de pe masina este...,

IMG_4786.JPG

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!