Jump to content

Vw Golf 6 HL


prunaionutz

Postare recomandată

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • prunaionutz

    618

  • The_Ego

    148

  • Rave

    78

  • mike.

    75

Top Posters In This Topic

Posted Images

Din poza asta, jantele par supradimensionate raportate la restul masinii.

Daca ai luat-o pe calea performantei, de ce nu pui ceva pe 18 si usor?

Modificat de cogdao
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Ok, in ultimu' timp am incercat sa mai rezolv cateva din problemele masinii, am facut o revizie, etc.

Masina are 75k km, merge bine, e pe setari mai soft acum din ce de simte, urmeaza o reglabila iarna asta si cel mai probabil o revopsire pt jante.

Stay tuned! :))

Link către comentariu

E mai liniste, tinta mea erau usile si stalpii care trosneau. Si evacuarea e mai potolita acum, iar asta ajuta destul de mult la drum lung - la 3k de ture era destul de galagioasa.

Link către comentariu

Da.. Portbagajul l-am facut din ce mi-a ramas, am pus si pe haion. Se simte diferenta, acum sigur maresc diametrul evacuarii :))

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

btw, din 1 bulk pack am facut 4 usi, 2 stalpi, haionul si podeaua portbagajului :)

Link către comentariu

Ti-a iesit bine, felicitari!

 

Ai luat bulk cu 20 sau 40 de foi pentru lucrarea asta?

 

Vreau sa ma apuc si eu pe un Seat Ibiza si nu stiu cat sa cumpar.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ai ceva poze cu acel heat shield? As pune si eu unul sa astup acea gaura inestetica chiar daca inca pastrez carcasa oem

Link către comentariu

Acel heat shield este o solutie de moment, voi pune poze cu cel definitiv, din material mai gros; cel de pe masina nu pare prea eficient..

Link către comentariu

Nu sunt hotarat, inca incerc sa decid intre elctrostatic vs vopsit normal.

Link către comentariu
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!