Jump to content

Vopsitorie HESS & BAYERN Autoconcept


ANdi B.
 Share

Postare recomandată

Salut,

Din nefericire masinuta mea necesita o vopsire integrala si m-am gandit la acest service:

Vopsitorie HESS & BAYERN Autoconcept
www.autobayern.ro

Adresa: BUCURESTI, Sos. Stefanesti, nr. 2 - 4 (incinta S.U.T Carpati)

Telefon:
0728.326.150
0728.326.149

E-mail:
info@servicevopsitorie.ro




A lucrat vre-un coleg cu aceasta vopsitorier imi puteti da niste feedback pentru ea?



Multumesc

Modificat de WVWZZZ
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Administrator

Razvane, cred ca pe Andi il intereseaza feedback-ul din partea colegilor. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Va multumesc am citti si eu pe acol forum dar nimeni nu si-a dat cu parerea cum a iesit :) Mie oamenii mi s-au parut foarte cooperanti si de incredere.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Daca nu tii neaparat sa mergi la service-ul ala, iti pot recomanda service-ul unde am bagat eu ultima oara masina. Mi-au inlocuit botul si au vopsit bara, aripi si capota. Vopseaua a iesit sticla dupa parerea mea, iar restul pieselor vin foarte bine. In functie de programul tau si zona unde locuiesti, ne putem vedea astazi sa vezi minunatia, poate te ajuta sa te hotarasti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Salut te rog da-mi si mie mai multe detalii pe pm.

Multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Hai ca tocmai ti-am scris Pm inainte sa apuc sa citesc aici. Telepatie, domnule! :))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Masina a fost vopsita la ei, vopseaua a iesit foarte foarte bine iar oamenii au lucrat foarte ingrijit nu am avut absolut nici o problema. Singura chestie pe care nu au facut-o bine a fost ca nu au pus bara fata cu faruri la linie dar asta e. Ii recomand cu caldura plus ca pe perioada cat masina a fost in service mi-au trimis poze cu stadiul lucrarilor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

johnny erasure

Cat a costat lucrarea? Ce vopsea au folosit?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vopseaua folosita este spies hecker iar pretul a fost duportat de asigurator.

Chiar ii recomand cu caldura iar colegii de forum care au vazut masina si au dat seama de calitatea lucrarii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 months later...

Mi-am facut si eu la ei plafonul, aripile spate + capota noua vopsita. Toate au iesit perfect, nu se cunoaste nicio diferenta. Pret 1900 Lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in banii astia...ti-ai cumparat si capota sau doar ai vopsit-o?

ai idee cat ia de vopsit pe element?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Capota am schimbat-o.

300 lei capota + 400 lei vopsitul.

In general cam 400 de lei cer pentru o piesa. Acum depinde in ce stare e elementul respectiv, daca nu trebuie nimic reparat 400 de lei ar trebuie sa fie pretul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

Salut,

 

Poti sa imi dai mai multe detalii despre service?As dori sa imi vopsesc si eu portiera sofer.

 

Mersi mult.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salut, 

 

A mai vopsit cineva la ei ? As mai vrea niste pareri de la cei care au vopsit doar anumite elemente, daca vopseaua noua avea aceeasi nuanta cu cea de pe masina. E singura mea teama, sa nu se vopseasca cu o alta tenta de culoare. 

 

Mersi 

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

Vopsit Passat B5.5 la Hess Autoconcept.........

Tot ce pot sa zic sunt doar cuvinte de lauda. Masina a fost vopsita integral si a iesit perfect...nuanta, izolare, atentie extrema la detalii.

Nu se obseva ca este revopsita.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vopsit Passat B5.5 la Hess Autoconcept.........

Tot ce pot sa zic sunt doar cuvinte de lauda. Masina a fost vopsita integral si a iesit perfect...nuanta, izolare, atentie extrema la detalii.

Nu se obseva ca este revopsita.

Cat a costat daca se poate?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!