Jump to content

PIESE CE SE POTRIVESC INTRE :TYPE1, TYPE2, TYPE3, TYPE 4


notchman
 Share

Postare recomandată

La asta iti poate raspunde "VW Interchange Manual" pe care eu, RaduI, Martice si Alex il avem (din distributia unui oarece cedeu al subsemnatului care inglobeaza peste doi ani de navigat pe net si 400 de megi...)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vino taica pe 1 martie 2003 la Pardon Cafe in Bucuresti, ca doar nu stai in cui agatat cu harta si cu un cedeu la schimb si primesti si mata ceva...

Sau daca esti lenes (desi preferam prezenta matale), da-mi pe mail radu_m_georgescu@yahoo.com, adresa ta postala si facem cumva sa iti parvina...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Tatutzu nu este chestia ca nu as vrea sa vin , doamne fereste, dar cu timpul stau cam prost, si in plus de asta acum nu mai am nici masina 'functionala' cu care sa vin .

Oricum daca nu pot sa vin acum , ramane pe alta data, si am si o propune pentru cand s'o incalzi : va invit la mine in oras , ca avem balta, Dunarea este aproape , si poate o pune'm de un peste, o berica ,o....intelege'ti voi, asta poate la vara cand va duce'ti al 'Mare' face'ti si pe la mine un popas OK?!.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

nu zice de 2 ori ca venil...eu am fost p'acolosa in delegatiune si am ajuns si la Oltenita....acu pot zice ca gropile voastre sunt nimic pe linga transeele din buhurestuil asta mah

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Paaardon si la noi sunt gropi c..c..lau, iti faci masina zob.

Iar chestia cu propunerea pot sa o spun si a doua oara , cand s'o incalzi (poate de 1 Mai) imi spunetzi daca venitzi , eu fac prospectul zonei, va spun si o facem .

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

se face...facem carevane de broscute...tu nu ai brocute pe acolo...daca vezi scriele un bilet in geam sa vina si ei pe aici

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Broscute nu prea's, dar sigur sunt 2, nu stiu in ce stare se mai afla acum , stiu sigur de existenta lor pt ca am vrut sa le cumpar pe amandoua, dar seara vorbeam cu omu, si a doua zi batea balma cu altu, omu crezand ca este trimis de mine. Dureros nu.

Cu caravana este o idee misto , poate obtin pe aici o sponsorizare ceva, de la primarie ceva, poate iese ceva.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

adica vrei sa zici ca nu e nici un broscar pe acolo?...mah mah

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

O pagina foarte interesanta pentru ce poti sa pui pe typ 3 de pe celelalte:

http://www.hallvw.clara.net/partswap.htm

Sau de ce sa nu vedem ca si alte modele beneficiaza de platforma comuna VW/PORSCHE

http://www.geocities.com/vwtyp181/181_3-4.htm

http://www.356registry.org/tech/vwtoporsche.html

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

in sensul asta mai bine ne-am numi HAITA SINGURATICA DE PE NET :shock:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

mey oameni.. proprietarul brotacei mele mi-a dat o carca de piese de.. skoda :scratch: ca de ex: capac de delcou, discuri de ambreiaj, cred ca-s mai multe de merg, o sa mai caut prin cutii :bounce:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!