Jump to content

Documentatzie tehnica


florin.marian
 Share

Postare recomandată

N-am nici o documentatzie la cele doua broaste,:study: va rog daca avetzi ceva sau stitzi ceva site-uri, zicetzi-mi si mie ca-s in ceatza, :pirat: lucrez pe mustatza si mai mult pe intuitzie.... :rr:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

www.flat4ever.com

Un site foarte bun, in franceza, cu multa-multa documentatie tehnica

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

intradevar ii fain site-ul....de aci am reusit sa imi reglez si eu carb atunci cind am avut motoru de 1.6 si tot de aci am reusit sa gasesc un link ca sa-mi reglez si carburile de pe motoru de 2.0L care amu minca 9.5% in oras.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Site-urile sunt cool,:pirat: dar........

De unde pot sa cumpar un manual :study: de service? (de la noi din Romania)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am fost la Salonul auto (SAB) in 1999 si era un stand cu manuale de service, o firma din bucuresti, nu stiti nimic? ....eu nu-mi aduc aminte cum se numea :study:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am gasit! :study: are MikeRG cd cu documentatie: intrati pe Anunt: BEETLEMANIA - seria pe CDROM!, eu mi-am comandat; abia astept :study: ,

multumim MikeRG :salut:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!