Jump to content

Termostat Polo 1.3 ADX


kanguru_bn
 Share

Postare recomandată

imi spune va rog si mie cineva unde se afla termostatul la aceasta masina, ca vreau sa-l schimb si sa nu desfac gresit pe acolo. ms

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Te uiti dupa pompa de apa,dreapta(partea pasagerului cu cureaua de auxiliare)gasesti flansa care iti vine pe pompa de apa si acolo gasesti termostatul.Ai grija la flansa cand o desfaci sa nu se sparga.

post-64586-0-79463500-1326179391_thumb.j

post-64586-0-75496400-1326179401_thumb.j

post-64586-0-35578500-1326179411_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ms mult de tot. sincer m-am uitat pe sub ea, ca ma asteptam sa fie acolo dar nu am vazut nimic. sambata o sa desfac si revin cu un raspuns ce am rezolvat. numai bine !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am reusit sa schimb termostatul, dar la motorul asta ADX, nu e acolo unde zice gabi, e in partea dreapta a bloculuii motor. acolo se vad futunele groase si corpul in care este pus termostatul. treaba e rezolvata, numai bine !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pai tu ai trecut la profil 1.8 AAM ...eu pt motorizarea asta ti-am datele.De unde sa stiu ca e vorba de ADX :lol: ...?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!