Jump to content

rog ajutor din partea colegilor


daniel_ptrt
 Share

Postare recomandată

la multi ani si un an mai bun tuturor rog ajutor din partea celor care au asa ceva sau au cunostinta de asa ceva..am nevoie de o tapiterie plafon pt auto din dotare si anume un golf 3 1996 variant pe la dezmembrari in gorj si zone mai apropiate nu am gasit decat fara trapa,mie imi trebuie modelul cu trapa,una singura a fost aproape,dar era mai rea decat a mea care era desprinsa in mai multe zone am gasit pe cea veche codul original,dar nu se poate comanda ,a fost scos din productie trebuie sa gasesc asa ceva in limita a 200-250 km fata de tg jiu, gorj ,pt ca nimeni nu trimite asa ceva pe curierat , este destul de mare 2,7/1,3 m si este greu de transportat.va fi necesar sa vin personal cu masina si sa o montez la fata locului cei care aveti cunostinta de asa ceva sau puteti face o intrebare la parcuri de dezmembrari din zona voastra trimiteti-mi un mesaj cu nr de tel sa va pot contacta . multumesc

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Ar mai fi o varianta la care poate nu te-ai gandit ! O dai jos pe asta, o duci la un tapiter si ti-o imbraca cu ce vrei tu !

Bafta !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am incercat-o si pe asta cu tapiterul,dar m-am plimbat o jumatate de zi cu o duba imprumutata in care am pus tapiteria veche,dar nici un mester nu a vrut sa o faca.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu zic că o poți face tu. Gasesti pe vwvortex niste DIY

Modificat de paul_ral
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Poti s-o faci si la un tapiter de mobila sau vorba colegului de mai sus, o faci singur, o lipesti cu prenandez !

Bafta !

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Chiar eu, am asa ceva, dar e distanta prea mare. Poate la vara.

Oricum incearca in aria de Anunturi, topicul nu isi are locul aici.

Modificat de taz21
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!