Jump to content

Vreau sa cumpar un B8!


GunX
 Share

Postare recomandată

Si ca o completare: masina colegului Ice_2k, chiar poate fi numita masina. E foarte dotata. Pacat de legislatia din Romania, unde esti penalizat pt cca mare. Masina respectiva daca ar fi fost 2.0 quattro ne-am fi batut multi pe ea. Sunt foarte rare astfel de configuratii in ceea ce priveste optionalele unei masini. Mie imi place enorm de mult masina respectiva.

Numai la noi in Romania se intampla asa: Ice_2k plateste cu 3.0 l EU4 mai mult decat eu cu 1.9 EU3..care poluez mai mult.

Modificat de waf
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Christian.B77

Ice a scos masina la vanzare la putin timp dupa ce am luat eu CCul. Daca stiam, il scapam eu de ea :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu nu mai pot citi ce debiteaza samsarofilul care si-a luat teapa si acum incearca sa ii convinga si pe altii sa faca la fel ca el.

Voi, moderatorii, aveti prea multa rabdare. Drept urmare, nu se poate sparge topicul asta in doua? Unul pt masini, unul pt unicorni?

Modificat de cosmin_nst
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!