Jump to content

Volkswagen Crafter


yoo_andrey92
 Share

Postare recomandată

Nu prea cred. Posibil sa fi fost erori mai vechi. La momentul respectiv ai sters erorile si ai repetat scanarea?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
Adrian Galofteanu

Salutare,

 

Crafter 2,5 cu motor BJL din 2010. Motorul pornit.

Am un zgomot metalic(ca o carailala) la calcarea pedalei de ambreiaj, uneori insotit de acelasi tip de zgomot dupa ce ridic piciorul de pe ambreiaj cu schimbatorul pe liber.

Asta ar indica ceva probleme la volant cu masa dubla sau la placa de presiune? Altfel manevrele de ambreiere sunt line nu sunt semne ca m-ar lasa ambreiajul.

 

Ma poate ajuta cineva cu un sfat?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!