Jump to content

Magazine piese


david alex
 Share

Postare recomandată

Salut!

deschid acest topic cu ideea de a afla de cateva magazine online cu piese pt masinutele noastre unde sa gasim tot ce ne trebuie at cand este nevoie. si de asemenea de a impartasii idei,impresii si opinii despre piese si preturiRO%20flag.gif

daca moderatori cred ca este o idee rea sau daca mai exista asemenea topic-uri,imi cer scuze si cu respect rog sa se stearga acest topic :icon_cheesygrin:

by the way pe mn ma intereseaza un magazin/e unde sa pot gasi componente de caroserie pt polo meu :icon_cheesygrin:

acum ceva timp am vazut intr-un topic(probleme geamuri electrice,sau cv de genu..) un link catre un magazin pe care nu il mai stiu,aveau de toate acolo,a-z..

daca sunt persoane care stiu ceva link-uri catre magazin online,rog sa posteze aici :icon_redface:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

cel mai bun magazin de piese e cel de la tine din oras

chiar daca online preturile sunt ceva mai mici daca mai adaugi si costurile legate de transport tot pe acolo ajungi

plus ca daca vrei sa schimbi o anumita piesa e mult mai complicat sa o returnezi daca ai cumparat-o de pe net

parerea mea...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

multumesc mult stanu!

insa eu nu vreau sa cumpar ci pur si simplu sa vad piesa respectiva si coostul de il implica! :icon_cheesygrin:

numai bine,

alex :king:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!