Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

citeam acum in topicul unui coleg de Sonax Profiline , m-ar bate gandul sa fac o proba pe parbriz.

Link către comentariu

polish? il faci manual sau cu aparat?

daca ai ciobituri de pietre, nu te ajuta. oricum sa te inarmezi cu aspirine si multa rabdare, ai mult de frecat

Link către comentariu

Nu știu. ..ma gândeam, ca am zis de mult ca schimb parbrizul si parbriz m-am făcut

Link către comentariu

Vrei să te apuci de ceva... se strică altceva... eterna poveste cu socoteala de-acasă şi potriveala la târg...

La cât ai stat după scaune... şi căţi bani ai băgat în oglinzi alte mărunţişuri, luai un set de Recaro 2 praf şi le retapiţai complet :) Parbrizul dacă nu e crăpat/spart dă-i pace şi eventual un poliş.

Baftă să ai!

Link către comentariu

Pai tocmai ce=-am vazut niste Recaro 2 la 500 de lei pe fb, asa ca iesea chiar mai ieftin cu ele :p

Eu zic mai bine sa lasi parbrizul asa cum e. Nu ai garantia ca iese bine si apoi, din ce tin minte, oricum devine mai sensibil la zgaraieturi si chestii de genul, asa ca nu are rost.

Link către comentariu

Mulțumesc !
Drept dovada mâine mai primește ceva [emoji8]
post-42428-14298074393341_thumb.jpg

Am ramas la minidot ... deocamdată :)

Link către comentariu

Am vrut de mult varianta asta Sport Edition, deci ceasurile mele intra la vânzare ... [emoji41]

Link către comentariu

Depinde unde ai martorul IMMO...daca il ai la turometru e IMMO 2...pe cand daca il ai la KM e IMMO 3...

Daca ai vreun anunt de vanzare pune-l in aria dedicata :P

Link către comentariu

se vede si dupa ace si gradatii ca-s immo 3

 

era si cazul - sunt un must have - arata incomparabil mai bine decat cele "clasice"

Link către comentariu

Depinde unde ai martorul IMMO...daca il ai la turometru e IMMO 2...pe cand daca il ai la KM e IMMO 3...

Daca ai vreun anunt de vanzare pune-l in aria dedicata [emoji14]

Am rezolvat si treaba asta [emoji1]
Link către comentariu

Da, se asortează cu inelele, dar nu vreau sa umblu la ele.

Poate doar le desfac ca sa "scap" geamul de zgârieturi ...cu Xerapol

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!