Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

si eu ma bag pe lista de " nu imi place".

partea pozitiva este ca se mai adauga un post pt a 100-a pagina :)

Link către comentariu

Arata bine oglinzile, doar ca, parerea mea e ca nu arata bine pe masina ta, sunt din alt film :)

Link către comentariu

ai facut suta de pagini, acum poti vopsi oglinzile la loc :)

si da, poza de departe poate schimba parereile unora.

Link către comentariu

Mie imi plac ; asa le am si eu si sunt de parere ca pe orice culoare inchisa a caroseriei, oglinzile + jantele de aliaj gri se asorteaza.

Link către comentariu

Mie imi plac ; asa le am si eu si sunt de parere ca pe orice culoare inchisa a caroseriei, oglinzile + jantele de aliaj gri se asorteaza.

Ms..asa zic și eu [emoji9]

Ceva mai strălucitor...

post-42428-14168449172106_thumb.jpg

Link către comentariu

Asortarea culorii oglinzilor cu jantele mergea daca ar fi fost realmente colorate (verde, auriu, alb etc), ca asa mai toate masinile cu aliaj au nuanta asta argintie. 

Raman la parerea ca albastru grafit e o culoare moarta cand vine vorba de asortat cu ceva sau complementar. Culoarea complementara fiind in spectrul de galben :))

Modificat de The_Ego
Link către comentariu

Salut. Foarte tare masina, multi km fara probleme. Am vazut acum ceva timp ca vroiai sa montezi clima pe ea. Ai reusit? Daca da, cat te-au dus piesele si montajul? Am acelasi motor ca al tau si sunt curios daca merita clima. MS

Link către comentariu

Mulțumesc :)

Nu am montat-o ca m-am luat cu altele. ..dar cu siguranță merita. Am avut oferte de 500-600 lei la toată povestea cu clima la care se adaugă montajul. ..cred ca tot cam pe atat. Deci 1000 lei din care poate mai recuperezi ceva dc vinzi din piesele ramase.

Link către comentariu

Momentan sondez piata, ca vreau sa fac si eu trecerea de la AC la Climatronic.

 

Era un tip care vindea instalatia electrica si panoul de comanda cu 150 lei si ma gandeam s-o cumpar. Probabil cu inca 300-400 lei iau si restul.

Link către comentariu

Am înțeles... Eram curios dacă ai reușit deja sa o montezi și dacă ai găsit vreun mecanic priceput.

Link către comentariu

Florin de pe forum a mai făcut asa ceva si se pricepe . Eu la el o sa fac treaba asta...

Link către comentariu

Noutati...

După ce week-end ul trecut m-am hotărât sa pun si eu anvelopele de iarna ( nu ninsese si am preferat sa circul cu cele de vara care au aprox 2000 de km , decat cu cele de iarna care...nu prea imi plăceau :) )

am plecat la vulcanizare.

Acolo, dupa o analiza mai profunda a problemei : anvelope tocite bine ...am luat decizia de a le pune înapoi în portbagaj...cu gândul ca trebuie sa fac ceva repede, ca da iarna peste mine !

Si...am făcut :

Hankook icept evo W310 !

...

post-42428-14176376934678_thumb.jpg

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!