Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

Mi se pare anormal oarecum, fa urmatorul experiment, pe un loc perfect plan, trage frana de mana de cateva ori apoi lasa-o jos si incearca sa impingi masina vezi reusesti?

Link către comentariu

Mi se pare mie sau am vazut ca unele placute vin cu grosimi diferite, de noi, fata de altele? Cel putin la Passat am vazut 2 grosimi pentru spate, 2 pentru fata. Poate se aplica si la tine, in cazul de fata.

Modificat de Mishutz
Link către comentariu

Se poate, dar fiindcă fata este mult mai solicitata nu stiu ce sa zic. ..calitatea placutelor ? Sa fie asa mare diferența?

Link către comentariu

Bine, dar mai repede iei placute mai des, decat sa iei discuri. Eu zic sa-ti bati capul cu altceva si data viitoare sa incerci alta marca. Just for fun :D

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Arata bine...cu ce le-ai vopsit?cand le pui pe masina?sa vad daca ma convinge sa fac si eu:)

Link către comentariu

Cu vopsea :))

Le-am dus la vopsit...le-am spus ce vreau si..cam atat

Nu știu cand le pun, poate week-end ul ăsta

Link către comentariu

tu de fapt vrei sa sari de 100 pagini si pui oglinzile de mai multe ori? :))

de ce nu le montezi, dureaza 30 min

Link către comentariu

tot nu inteleg de ce nu ai trecut la ambele de marime egala.

(puteam sa stau cu nedumerirea in sinea mea dar...100 pg)

Link către comentariu

Nu inca pt ca nici nu am vazut pana acum implementata pe culoarea asta.

Mai ales ca albastru grafit nu se preteaza la contrast decent care sa nu zgarie pe retina.

Modificat de The_Ego
Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!