Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

Este cel original , l-am primit sigilat in punga originala dar care cred ca avea vreo 10 ani. Se vedea pe eticheta. Chiar și pe suport scrie Golf 4...or fi 2 modele. ..

Link către comentariu

Inca studiez :))

Oricum ca si poziție e cel mai ok...decat in parbriz :(

Frumos ar fi sa pot face și "lateralele" de susținere tot din piele. ..o sa vad

Link către comentariu

Am luat în considerare mai multe variante. .iar asta a ta , din cate vad împiedică deschiderea torpedoului

Link către comentariu

Nu deloc, e mai mic decat suportul original. Nu e poza ok, stai sa vad daca gasesc alta.

edit:uite

2DC36E0D-B382-4FE8-8671-643CFCE83C19_zps

34276506-9513-48D8-A1EA-A59C9C324AB0_zps

Modificat de rudiRUD
Link către comentariu

Mie mi se pare mare. Suportul l-aș folosi la drum lung. Cat merg în oraș prefer sa îl țin în sertar sau intre picioare :)

Link către comentariu

De-aia l-am dat si eu jos. Am in torpedou pentru drum lung un suport cu ventuza pentru parbriz. In oras, in scrumiera sau intre picioare.

Link către comentariu

evident :))


iar acum trebuie sa adaptezi un suport dedicat pt telefonul tau pe suportul OEM?

 

Cea mai buna solutie mi se pare, pe suportul OEM, sa instalezi prindere universala de GPS, suport telefoane, etc, aceea cu 4 gheare, iar pentru acea prindere, gasesti tocuri pt orice telefon, si nu ai probleme cand schimbi telefonul, nu mai ai de improvizat.

 

Ma refer strict la partea din fata a acestui support- http://sisteme-gps.pricer.ro/preturi/suport-gps-pentru-ghidon-flex-negru-hama-88452

Modificat de RazvyRULZ
Link către comentariu

Sper sa nu dati cu pietre - dar mi se par absolut hidoase aceste suporturi, cat ar fi ele de oem... :(

Link către comentariu

M-am gândit si la asta Razvan..o sa vad...

@mad_kat : am vrut asa ceva, pare ok , dar nici nu ma da pe spate :)

Link către comentariu

deci pe cocoasa aia mai vine prins suportul in sine?

cand e gata pune o poza cu telefonul pe el.

e prea tarziu sa renunti la el? :)

Link către comentariu

O sa mai vina peste doar o "placa " dreptunghiulara aprox 1cm grosime care este si sticky. Si atunci scap de alte brate etc

Link către comentariu

La Haudi s-au gandit si au bagat suportul in cotiera. La unele modele (ca al meu). La Golf suportul a fost primul care a zburat :)

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Am făcut comanda acum de carcase noi pentru oglinzi. Cred ca ne paste un hidrotransfer :)

Link către comentariu

Oglinda dreapta e mica nu ? Era fain sa astepti puneai oglinda de anglia si le faceai pe urma. :D

Link către comentariu

Nu. ..o las mica..

Acum ma gândesc sa iau un set de anvelope noi de iarna Nokian sau Hankook :)

Ca sa fie treaba , treaba !

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!