Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

cred ca e la fel. la fuzeta e sigur la fel, fiindca fuzetele au ajuns pe masina mea, dar cu planetarele mele.

Link către comentariu

si mai am inca un set, tot cu tripoda, de pe golf iv diesel automat, pot verifica si de acolo coduri.

Link către comentariu

Acum chiar nu mai stiu ce sa fac cu planetara...

Sa caut pe Spidan ambele capete ( cutie plus roata ) sau caut pe second alta cu totul.?? .Amandoua sunt duse...

Link către comentariu

Cauta spidan...

Deja masinile noastre au o varsta...ce te face sa crezi ca una sh va tine prea mult...

Link către comentariu

dar cum de ai nevoie de toata planetara?! de schimbat cap planetara inteleg, se sparge durduf si cloncane dupa o vreme...

Link către comentariu
  • 3 weeks later...

Am schimbat switchul cu unul Oem si am mai lasat putin planetara..in 2-3 saptamani comand una noua Spidan

Link către comentariu

alta viata cu anvelope noi...chiar daca acum cu arcurile astea masina este mai rigida, trecerea pe care am facut-o acum aproximativ 2 luni de la vechile anvelope de iarna la unele noi de vara se simte ! Un plus de confort pot spune :)

post-42428-0-18399700-1412660729_thumb.j

post-42428-0-30317700-1412660876_thumb.j

post-42428-0-03258800-1412660931_thumb.j

post-42428-0-99003100-1412660945_thumb.j

post-42428-0-64201000-1412660959_thumb.j

post-42428-0-41068300-1412660971_thumb.j

Link către comentariu

Am renunțat la suportul de telefon din parbriz (noroc ca a schimbat soția telefonul și nu mai incape) si m-am gândit sa cumpăr suportul ala original din piele care vine jos pe consola centrala.

Link către comentariu

Ca sa fiu mai clar am pus poza . Trebuie sa văd cum adaptez un sistem de prindere pt telefon

Am si dat comanda pentru unul nou, original !

post-42428-14127865530717_thumb.jpg

Link către comentariu

hehe - ventus prime am avut si eu pe Alfa si se comportau excelent chiar si ls mers extrem de rapid, inclusiv pe circuit (deh v6). le si regret, ca nu sm fscut rocada cu gy-urile de pe bora inainte de a o da.

deci foloseste-le cu incredere!

hehe - ventus prime am avut si eu pe Alfa si se comportau excelent chiar si ls mers extrem de rapid, inclusiv pe circuit (deh v6). le si regret, ca nu sm fscut rocada cu gy-urile de pe bora inainte de a o da.

deci foloseste-le cu incredere!

Link către comentariu

M -am informat puțin înainte de a le lua , si acum ceva timp am lucrat si in domeniul anvelopelor deci cred ca am făcut o alegere buna . ( calitate/performante/pret )

Link către comentariu

Am pus suportul cum mi s-a părut ca se așează mai bine. Totuși partea care se prelungeste in jos, spre partea pasagerului are o talpa de metal pe care nu vad unde as putea sa o prind.

Ar trebui sa fac o fanta in consola schimbătorului pentru asta...

Si cred ca laterala ar trebui sa o imbrac in piele gri...ce ziceți?

post-42428-14133877155085_thumb.jpg

post-42428-14133877241224_thumb.jpg

Link către comentariu

Eu am avut suport din asta de fabrica si era diferit ca prindere si ca forma.

Modificat de rudiRUD
Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!