Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

De lasat mai mult nu o sa se lase...

La mine cu arcuri+amortizoare sport pe spate...intre aripa si roata mai bagi 2 degete si....

Link către comentariu

Si nu e ok ? Eu zic ca da...asa e si la mine acum masurat cu degetul :)

Link către comentariu

Depinde cat vrei sa fie de lasata...eu vreau mai mult...dar ptr asta imi trebuie o suspensie reglabila;-)

Link către comentariu

Cam asa arata spatele. ..cam 2 degete intre aripa si anvelopa.

In poze nu e pe un loc drept. .. imi place :)post-42428-14035874567752_thumb.jpgpost-42428-14035874689265_thumb.jpgpost-42428-14035874759517_thumb.jpg

Link către comentariu

A coborat cat a trebuit, nu sunt cele sport line sa iti coboare si mai mult.

Trebuie sa le pui si pe fata mai repede ca arata rau :d

Link către comentariu

Da.. si spre Alba, Buzau si București ! :)

Urmeaza bara stabilizatoare de 23mm ! ( ps : astept oferte )

Link către comentariu

Am revenit. ...

Cu vesti proaste :

Nu am putut face directia ...din cauza unei bielete. Cica are filetul prea scurt si ar trebui sa o desfaca pana joaca in capul de bara. Doar vreo 2 filete. ..

Maine trebuie sa cumpar bieleta...dar nu inteleg..sunt doua lungimi la bielete ?post-42428-14038852455452_thumb.jpg

Link către comentariu

Nu stie nimeni ? Pana acum cum a mers asa ? M -au pus în pericol cei la care am făcut directia acum aproximativ o luna ? E si din cauza arcurilor ?

Link către comentariu

Gata si cu bieleta si directia !

Am avut timp sa rezolv si cu comenzile de pe volan :) totul merge perfect !post-42428-14039779406492_thumb.jpgpost-42428-14039779548284_thumb.jpgpost-42428-14039779659873_thumb.jpg

Link către comentariu

care era problema cu bieleta/bieletele?dc era mai scurta?ai cumparat altele?

Link către comentariu

Ee....s -a gandit cel care a montat arcurile pe fata sa prinda pivotul doar intr un surub , celelalte doua le a prins in afara bratului ..deci doar a bagat suruburile prin pivot ! De asta imi arunca fuzeta cu totul in exterior. Si luasem si bieleta noua degeaba. .. ce oameni !

Endlich normalen Leute.... asa era scris la Woerthersee... ma refer la poza 2 :))

O sa te rog sq imi traduci :)
Link către comentariu

Endlich normalen Leute = in sfarsit oameni normali :D. Ma refeream ca un om normal desface masina si lucreaza la ea, rar poze din astea prin topicul prezentarea masinii :P

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!