Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

tu vrei sa vopsesti capacul sau sa il imbraci in piele (naturala sau musama)? ca nu mai inteleg despre ce vorbim

Link către comentariu

Nu m-am putut abtine...am zis "ce o fi, o fi !" Si am dat cu vopel.

A iesit foarte ok...a ramas mat, dar s-a mai inchis la culoare .

Sunt multumit ! post-42428-13969779240769_thumb.jpgpost-42428-13969779414613_thumb.jpg

Link către comentariu

eu cred ca sunt oprite, in stanga, in spatele butoanelor de pe volan, esteun alt buton care opreste luminile de pe volan.

 

Nu zice ca a iesit airbag-ul bine cu vopel ca-mi vine sa dau cu vopel si usa de la torpedo' :P

Modificat de RazvyRULZ
Link către comentariu

Nu nu...sper in weekend sa fac montajul ( releu..conexiuni etc ) ..de asta nu sunt iluminate butoanele .

Link către comentariu

sa vedem cat rezista.

la mine vopel pe piele a inceput sa se ia unde tin mana stanga.

 

este o vopsea pt piele, trebuie sa se absoarba in material. nu stiu cata aderenta are pe materiale non-absorbante (plastice torpedou, capac volan).

 

vedem in timp.

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Acum am tot mai putin grilele laterale.

Aseara am bagat un drum de 200 km cu ploaie torentiala...mers chill , o singura persoana si putine bagaje. Consum 6.2 %

Link către comentariu

Cea veche o vopsisem impreuna cu restul ... pe negru mat..arata bine, dar nu mai aveam semnul de cup holder...si nu mai stiam unde sa tin sucurile :))

Link către comentariu

Lipeai pe bord o sageata spre locul respectiv ( Suport pahare ) :)))

 

Capacul de la airbag cum e, rezista vopseaua pe el ?

Link către comentariu

Da...buna asta. Am vrut sa fie totul cat mai nou...

Da si airbagul e belea...nu se duce vopseaua de pe el..deocamdata :)

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!