Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

Maine merg sa cumpar Vopel si sa vad ce iese...sper ca o sa fac treaba buna.

Iar de dimineata sunt programat in service pentru schimbarea suportului de motor.

@mad kat ... timpul era problema si a trebuit sa dau inapoi volanul ce il foloseam provizoriu.

Link către comentariu

Il vopsesti mult mai ok demontat, iti spun din experienta.

Pe vremea asta, te ajuti de un uscator de par sa se usuce.

Link către comentariu

Am schimbat azi suportul de motor ...pfff...alta viata ! nu mai simt socul acela cand schimb treptele de viteze si nu se mai misca schimbatorul de viteza deloc. Totodata pare mai inchegata si putin mai confortabila...adica fara socuri, sunete etc

 

Apoi noul volan m-a impresionat foarte placut. Atat ca si grosime, gripp etc

Link către comentariu

La mine inca mai misca nu ca inainte dar misca, oare e de vina suportul ce tine cutia de viteze ? Am inteles ca ar fi si unu de genu...

Link către comentariu

Da..mai e unul si sub cutie "dog bone"

Dar la mine e ok acum :)

O poza pe fuga facuta la km

post-42428-13940469414569_thumb.jpg

Fara stabilizator de imagine :))

Link către comentariu

Bre da calic esti cu pozele :). Pune bre o poza cu volanu' ca moare lumea de curiozitate :). Sa-l invarti fara probleme inca 180.000 km, dar esti nepotel tinerel pe langa cei 327.000 km ai mei de la Golf-ulet. Iar de suport acelasi lucru zic si eu, odata schimbata nu mai ai senzatia aia de barca cand schimbi vitezele.

Link către comentariu

Florine eram pe fuga, trebuia sa fug dupa sotie...atat imi trebuia sa intarzii din cauza pozelor :))

Link către comentariu

Asta cam asa e, dar eu rezolvat problema simplu: am luat a 2-a masina :P. Si acum am timp de poze, fara sa ma mai grabesc. In schimb ma "grabesc" de cand am pus pedalele si volanul asta nou, nu stiu, cred ca imi "aluneca" talpa mai des pe acceleratie. Mama mama abia astept sa se faca cald si frumos sa pot sa ma zbantui pe la masina :icon_bounce:

Link către comentariu

mie imi spui... imi vine sa imi deschid service, doar asa..din pasiune :lol:

Link către comentariu

How how how !

Se pare ca vine Mosu' in luna martie :D

Maine primesc ceva interesant rau de tot...abia astept !

Link către comentariu

E tare cuminte masinuta de vine asa des :)) ... cu ce ne uimesti ? :)

 

 

Mai degraba ar veni iepurasu mai repede

Modificat de DClaudiu
Link către comentariu

E matuita pielea nu? Si la mine e la fel si sper sa se rezolve cu vopel.

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!