Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

Corect. ..acum am lucruri mai importante de facut.

Mi-am gasit si releul pentru volanul cu comenzi ...

Sper sa gasesc si un maxidot etc

Link către comentariu

Eu caut sa ma abtin, pe cat posibil. E greu, masina asta fiind atat de "Lego".

Maxidot nu vreau, ca nu imi aduce nimic in plus - posturile de radio pe bord nu ma intereseaza.

 

Ma tot uitam la lampile US de pe bara fata de pe Bora Bora insa ;)

 

edit: http://vwforum.ro/topic/9104-coduri-piese-part-numbers/page-143#entry2317883

ce zici?, ne bagam? Eu as cam lua unul...

Modificat de mad_kat
Link către comentariu

Cata bucurie domle :)), ca a venit volanul. Ma doare gatul de la cum am stat sa vad ce comenzi are :). Hai sa-l vedem pe masina, ca si eu m-am apucat de retrofit la Audi, tot la volan, dar sunt blocat intr-o mufa momentan.

Link către comentariu

@rudi ... ms

@grp iti trimit, pe langa scuzele de rigoare, o cutie cu Benghei

@mad kat...deci am si releul, nu am cum nici mort ! Astept una pereche nasi plus 2 fetite ... urati mi un week-end linistit:wacko:

Si in seara asta o sa fim 12 la masa ...scuze de off topic. .

Link către comentariu

da Claudiu... nu e zgariata sau deterioarata, dar se vad mici urme de uzura. Nu il pun sus pana nu ii trag un Vopel

Link către comentariu

Hai sa te ambitionez putin, cel putin la mine s-a dovedit mai simplu de montat decat de strans informatiile :P. Tine cutia de ben gay la tine, nu mai cheltui banii ca daca trec prin Brasov cu vacanta trag sa dai o bere sa vad Golf-uletul live :P. Iar cu lista... sa vezi la mine ce wishlist am!

post-22674-0-98006700-1393681870_thumb.j

Link către comentariu

salut Florine...da, am vazut ce volan ti-ai tras si ca e mai usor de montat decat la golf.

 

azi mi-am luat codul de la navigatie, sa vad daca se pupa cu releul pt comezile de pe volan. Totul e ok - volan, releu, navigatie , doar sa ii trag o vopsea si sa am o zi intreaga timp de mesterit !


-te astept oricand la bere !


intrebare - gasesc undeva emblema de pe volan? originala ? parca se poate schimba... ( vreau sa fac volanul asta ca nou :icon_thumright:  )

Link către comentariu

Da...si nu e nimic complicat. O sa il trimit la Adi cu prima ocazie.

Acum sunt nerabddator sa il pun sus

Link către comentariu

Ia-ma incet, ca mi se face rau :))

Volan+releu+montaj

Plus ca am luat suportul pentru motor si trebuie montat

Plus Itp luna asta. ..

Link către comentariu

Eu zic sa faci totul pe rand, adica sa nu pui volanul sus ca apoi sa il scoti iar sa il trimiti la imbracat in piele. Faci pe rand, in functie de bani si cand pui piesele, le pui odata si bine ! parerea mea :D

 

Pui suportul de motor, faci ITP si apoi te ocupi de imbracat in piele si montaj, eu asa as face :D stiu ca esti nerabdator sa il vezi...dar rezista ! mai joaca-te cu el noaptea in pat :))

Modificat de redline1619
Link către comentariu

@redline o sa vad cat de tare sunt , iar faza cu jucatul in pat...poate ca mi-ar placea, dar mi-frica sa nu ma trezesc cu o tigaie in cap :))

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!