Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

Am fost azi la cumparaturi!

Mi-am luat scaunele de mai jos ...merge minciuna? :lol:

post-42428-13688894452326_thumb.jpg

Link către comentariu

Eu vroiam sa le cumpar de saptamana trecuta, de pe Ford Focus St expus in Palas mall iasi. Mi-au spus ca ma costa 30 mii euro si restul masinii e bonus :lol:

Modificat de virus
Link către comentariu

Pana la urma stie cineva codurile de la mansoanele de cauciuc prin care trec firele spre hayon ?

Mulțumesc

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

Consum de sambata prin oras...si un mers mai spre neortodox Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

...Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

post-42428-13700840860578_thumb.jpg

Link către comentariu

Astazi mi-am facut de lucru : ---am rezolvat problema cu spritiera de la hayon, furtunul nu era spart ci doar iesit din teul de pe stalp.

-desfacut capitonaj hayon, am tot umblat la el I-am rupt cateva cleme iar una nu o gasisem si facea galagie cand inchideam hayonul.

-vopsit brate stergator in negru mat

-curatenie in compartimentul motor. ..

:D

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

Link către comentariu

banuiam ca problema e din mufa...furtunul nu are cum sa se rupa decat daca bagi flexu prin masina.

pt manson...nu scrie pe el cod? daca nu, vb cu GabiVVX sa iti verifice in calculator codul piesei (e un topic pe aici...)

 

poze cu lucrarea, altfel nu s-a intamplat :))

Link către comentariu

Nu am facut poze ca la cat de murdar eram pe maini...important e ca acum functioneaza totul ok ( sau asa vreau sa cred)

Pentru mansoane am dat mail la reprezentanta , mi-au dat cod, pret si am facut deja comanda: 18 lei/ buc

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

Link către comentariu

Din plictiseala. ..

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

post-42428-13703521997193_thumb.jpg

post-42428-13703522307499_thumb.jpg

post-42428-13703522482654_thumb.jpg

post-42428-13703522639154_thumb.jpg

Link către comentariu

+pentru bord,volan si folia de carbon de pe consola :icon_thumleft: ...asta pentru pozele de mai sus...in rest frumos golfuletul sa te tina multi km fara probleme ..

Link către comentariu

Multumesc. ..sper sa il pot mentine in forma mult timp de acum in colo

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

Link către comentariu

stergatoarele sunt valeo sau bosch? si cat ai dat pe ele ca vreau sa imi pun altele si eu? bosch am gasit la 90 de lei

Link către comentariu

Bosch am luat si eu cu 90Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

De mult vreau sa scriu putin despre placutele schimbate acum 10k km si anume Ate Ceramic: super mulțumit de ele si combinatia cu discurile Ate Powerdisc.Pe lângă partea tehnica, vine si cea estetica, de asemenea de lauda: nu mai am un strop de praf pe jante! Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

Link către comentariu

Combinatia asta de Ate Power disc si cu placute de frana Ate Ceramic vreau sa o incerc si eu.

Esti multumit de ele,dar franeaza bine la viteze mari ? Crezi ca poate opri o masina resoftata?

Link către comentariu

Sunt foarte ok . Dar cat sa fie astea peste cele normale ? 10-20% ? La a ta bănuiesc ca puterea a crescut cu 30 %...poate si cu niște furtune metalice , dar eu zic ca ar trebui sa schimbi etriere plus discuri cu unele mai mari

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

Link către comentariu

M-am gandit si la asta,am fost cat pe ce sa iau frane de 312mm pe fata si 256mm ventilate pe spate,insa am dat inapoi ca am mare nevoie de bani...si inca am :tuktuk:

Link către comentariu

Vreau sa elimin si eu suportii de numere. Ce banda dublu-adeziva recomandati?

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

Link către comentariu

Si de 3M am auzit ca e ok. Cat o fi una?

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

Link către comentariu

bison am pus si eu la mine la numarul din fata,nu stiu de 3m,costa vreo 12-13ron parca o banda in carrefour,daca vrei pentru ambele numere ar fi bine sa iei doua.

Link către comentariu

Perfect, si de dat jos mai reușim? :)

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

Link către comentariu

pai ori il pui ori il dai jos?hotarastete :D ,nu cred ca il mai poti da jos decat cu tot cu vopseaua de pe spoiler pe spatele numarului :P

Link către comentariu

Facem , facem... :wacko:

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 4 Beta

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!