Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

Hmmm...."golf" da, cred ca il dau jos, dar abtibildul imi place, si e "amprenta" unui prieten de-al meu...

Link către comentariu

Cat te-a costat stergatorul? Ma bate si pe mine gandul asta de ceva timp, dar de fiecare data s-a gasit altceva de facut.  :lol:

Link către comentariu

Brat+lamela+capac =180 lei la reprezentanta ! Ulterior am gasit pe forum la dezmembrari aceleasi piese...aratau ca noi, la 80 lei ( le-am luat pt un prieten si coleg de forum)

Link către comentariu

Cate odata imi vine sa-mi trag una ...pentru ca nu ma pot abtine .. exemplu :

-azi intru intr-un magazin auto sa imi cumpar un filtru de ulei ca sa pot face schimbul , iar rezultatul il puteti vedea si voi in poza :(

Lamele Bosch pt bratele aero !

post-42428-13661911190396_thumb.jpg

Modificat de florinpbv
Link către comentariu

Noi sa fim sanatosi :))

Arata bine cu noul stergator de golf 5 :icon_thumleft:

Modificat de ~LauR~
Link către comentariu

Stai sa vezi dupa ce vopsesc bratele si montez intreg sistemul si pe fata.

Modificat de florinpbv
Link către comentariu

ce ieftine le-ai gasit! eu am intrebat asa in fuga la un magazin de piese de aici si mia zis undeva la 120 de lei!  Pune bratele sus nu mai sta, sa vezi ce o sa iti placa! :lol:

Link către comentariu

Am gasit lampi pentru spate Oem, varianta fumurie :D

In stare perfecta, iar pretul ... bomba !

Oricum e clar ca o sa incep sa dorm pe pres...

Modificat de florinpbv
Link către comentariu

:)) nu-i pacat de grilele alea? spuneai ca ai nevoi ede bani ca sa...dai pe alte piese!

nu e mai simplu sa pui o folie pe ele decat sa cumperi altele?

Link către comentariu

Pai...cred ca iau pe ale mele mai mult decat dau pe astea...si e cu "platesti la anu' " :p

Rezolv eu si cu grilele. ..mi-au trebuit bani pt anvelope

Modificat de florinpbv
Link către comentariu

Cate odata imi vine sa-mi trag una ...pentru ca nu ma pot abtine .. exemplu : -azi intru intr-un magazin auto sa imi cumpar un filtru de ulei ca sa pot face schimbul , iar rezultatul il puteti vedea si voi in poza :( Lamele Bosch pt bratele aero !

 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

Nu mai intra in magazine auto. Mergi la coafor, acolo nu gasesti lamele si brate, decat de alta natura :10[1]:

Link către comentariu

Cata dreptate ai....;)

Da' ce imi place "maxim" e ca postezi intotdeauna cand intra in discutie relatia : barbat-masina-sotie.... suntem traumatizati ?! :lol:

Modificat de florinpbv
Link către comentariu

Fratilor...am o oferta de pret de la reprezentanta :

- rulment amortizor 40 lei/buc

- tampon amortizor 83 lei/buc

Acum intrebarea mea e : cate bucati imi trebuie ? Din cate stiu parca nu 4+4 ...cred ca 2+2 ??

Link către comentariu

din seara asta masina se bucura de noul ulei Motul 5w40 X-cess...

sper ca maine sa reusesc sa schimb si anvelopele

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!