Jump to content

Inca o bijuterie-Golf 4


florinpbv

Postare recomandată

Nu aveam probleme, doar ca am luat alte scaune asa ca a trebuit sa mut încălzirea.

Link către comentariu

Da. Si la Tiguan am incalzire in scaune si e feerie cand e frig :). Good job :icon_thumleft:

Modificat de grp
Link către comentariu

Senzorul ala apare și el din când în când....

post-42428-14469814366033_thumb.jpg

Țin sa completez ca mașina merge foarte bine și nu am probleme de relanti etc... Doar ca îmi ies peri albi când vad martorul aprins.

O sa schimb și sonda și senzorul de turație.

Modificat de florinpbv
Link către comentariu
  • 2 weeks later...

imi cer scuze de pe acum...dar nu ma pot abtine :lol:

 

cititi descrierea din a doua poza ( masina cu pretentii...in rest, nu mai zic nimic )

post-42428-0-85892300-1448733257_thumb.p

post-42428-0-67700300-1448733264_thumb.p

Link către comentariu
  • 2 weeks later...

are jante de aliaj si pentru iarna (AM ) si originale pentru vara. Ambele 16 inch.

Prima investitie de astazi, fiindca anvelopele de iarna erau tot 2006, ca si masina ,  4 buc de Conti WinterContact 850 TS ( 370 euro cu montaj )

 

Skoda Superb 11.2006

motor 2.0 tdi 140cp

un singur proprietar neamt in carte

distributie facuta de aprox 20,000km

toate facturile de servisare etc

150800km...speram ca sunt reali

interior pot spune ca fara uzura

Link către comentariu
  • 4 weeks later...

mai vedem ce va fi...

Claudiu , gasesti la anunturi raspunsul .

Modificat de florinpbv
Link către comentariu

Acum sunt hotărât. Cand a mai fost la vânzare a fost doar aici, pe forum. Acum o sa merg mai departe, daca nu e nimeni interesat.

Link către comentariu

termostat si carcasa , ambele pe original ( 180 lei ) , dupa ce in vara am platit tot cam atat pe unele AM si acum cu greu se incalzeste motorul...

post-42428-0-38599100-1452614856_thumb.j

Link către comentariu

ieri am fost la service pentru a monta noul termostat, am schimbat si antigelul . 

alta treaba, motorul se incalzeste din nou  :icon_bounce:  ( termostatul montat in vara avea carcasa de plastic sparta... ) 

Link către comentariu

salut Vali !

 

exact, era blocat pe deschis din cauza carcasei care s-a rupt...

Acum daca fac aprox 1 km in oras, ajunge pe la 60 grade... alta treaba  :frigbaitata:

 

 

Inca o chestie...am sarit la cifra " 2 " 

 

post-42428-0-05847500-1453229324_thumb.j

Link către comentariu
  • loghy a închis acest topic
Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!