Jump to content

Tubulatura aer motor


guttuso
 Share

Postare recomandată

On 8/25/2011 at 1:53 PM, GABIVVX said:

uite lucrare aici,acum nu sta prea bine ca e pus la repezeala acum 2 zile ..am avut ceva treaba la masina..

post-64586-0-61658200-1314269601_thumb.j

Salut.

Acela e burduful de la caseta de directie de golf? Ai taiat din el la un capat? Am vrut sa-l comand si eu dar am vazut ca e mai subtire la un capat(spre bieleta) si nu sunt sigur daca se potriveste.

Mersi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
On 8/30/2011 at 10:12 PM, george.o said:

si mie imi lipseste acel tub, l-am dat jos pentru ca sa copt si trebuie sa il schimb, dar intrebarea mea este: ultima componenta care se afla in capatul furtunului nu trebuie sa aiba si ea un capac, pt ca la mine are o gaura in capat ceea ce inseamna ca este acelasi lucru si cu furtunul acela si fara pt ca oricum isi trage aer cald pe acolo?? eu cred ca ar fi trebuit sa fie un capac acolo ... voi aveti?

a gasit cineva un capac sau o ceva de acoperit acea gaura?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 year later...
On 4/4/2017 at 9:28 AM, fangio said:

Salut.

Acela e burduful de la caseta de directie de golf? Ai taiat din el la un capat? Am vrut sa-l comand si eu dar am vazut ca e mai subtire la un capat(spre bieleta) si nu sunt sigur daca se potriveste.

Mersi.

te salut, un cod de la racord, sau de la ce masina este?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Salut. merge cu burduf caseta de directie dacia logan, taiat la capatul subtire.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 4 years later...
On 8/30/2011 at 10:12 PM, george.o said:

si mie imi lipseste acel tub, l-am dat jos pentru ca sa copt si trebuie sa il schimb, dar intrebarea mea este: ultima componenta care se afla in capatul furtunului nu trebuie sa aiba si ea un capac, pt ca la mine are o gaura in capat ceea ce inseamna ca este acelasi lucru si cu furtunul acela si fara pt ca oricum isi trage aer cald pe acolo?? eu cred ca ar fi trebuit sa fie un capac acolo ... voi aveti?

Am pus si niste poze! 

Are cineva capac in acel loc? Pentru ca altfel n-are niciun rost burduful si nici atata tubulatura...

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!