Jump to content

RC Seat LICEO si magazie CD


Mr VW
 Share

Postare recomandată

Salutare ,am un cd-player oem liceo , de pe un seat allhambra am inteles eu , si are mufa in spate pt magazie de cd si meniu dedicat , adica daca apas de doua ori pe cd imi spune ca nu este atasata nici o magazie . Ei vreau eu sa va intreb merge sa atasez magazia de bord arhicunoscuta de pe toate passaturile si g4 bora , aia cu 6 cd-uri ? Se vor potrivi oare , ca nu as vrea sa dau atatia bani degeaba . Va multumesc pt interes si am pus si o poza cu cd-playerul mai jos .

post-57951-0-20183900-1307797994_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Am atasat si o poza cu schema mufelor pentru cunoscatori ca poate asa isi va da seama cineva daca am sau nu intrare pt magazie de cd sper :)

post-57951-0-05007600-1307973919_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Eu zic ca merge

daca merge emulator cd changer(DMC) de ce nu ar merge si magazia?

toate cele bune

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

dar de unde stiu ca merge si ala !?:))

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Liceo e o versiune a binecunoscutului Gamma de pe Golf 4. In randul de jos, in spate , ai mufa pentru magazie. Magazia e facuta de Matsushita sau Panasonic. Dupa poza ta, mufa albastra cu 8 pini de la magazie intra in partea stanga. Mai trebuie o legatura la masa a cablului ce vine de la magazie, care e usor de legat la masa sculei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Mc de info , dar pe mine sa intereseaza daca stie cineva concret ceva in legatura cu mufa sau cu magazia :( , mc de deranj

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Cat de concret vrei? Daca n-ar fi mers, nu cred ca puneau buton in fata de CD si nici pini in mufa aferenta. Cauta pe cineva care are magazie pe masina si pune scula ta la el. Vei avea confirmarea. Presupunand ca ai codul de securitate de la scula ta si de la scula de pe masina in cauza...e usor de facut asta.

Modificat de dany19940
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@dany ma scuzi , ai fost foarte explicit doar ca eu postasem in contratimp cu tine si ii raspunsesem celui de mai sus . Mc de rasp si am sa caut pe cineva sa fac o proba . Mc incaodata 1

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pff vad ca din ce am intrebat printre amici nu am gasit sa aiba magazie de cd , doar cd plyer simplu , asa ca vreau sa fac un apel la toti forumisti care sunt din is , si au chef,timp si rabdare sa scot magazia de la ei din bord sa o pun la mine sa vad daca merge , berea.ceai sau cafea incluse :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-am mai interesat si am vazut ca magaziile au mufa din aia rotunda , acuma ideea este ca trebuie adaptor pt mufa aia nu !? adik eu sa am varianta mama cum ar fi si magazia tata , sau ma rog invers. Stie careva cat costa un adaptor din ala ?! si pe unde se gaseste ca eu caut caut si nush dupa ce sa ma uit :)

Modificat de Mr VW
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dar pana la urma ce vrei sa conectezi la playeru ala?(liceo)

magazie de cd-uri sau navigatie?

in ultimu post faci referire la navigatie

toate cele bune

LE

vad ca ti-ai editat postu dupa ce am postat si eu

mufa din asta are magazia ce vrei sa o montezi in mod normal

sunt si magazii cu altfel de mufe

gasesti info aici mai multe

http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-magazie-cd.html

http://www.tme.eu/ro/katalog/#id_category%3D100205%26%26md5%3Dt8028ec4e1ab0eba370cdb018fbde1d8d%26path%3D%3B71%3B112783%3B100205%26page%3D1%2C20

post-9400-0-38619600-1308481839_thumb.jp

Modificat de joky
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!