Jump to content

manuale broasca pe... net


niq_ro
 Share

Postare recomandată

@ kastillio - fa-te membru... ;)

:)

...si se facu membru!

Modificat de kastilio
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • niq_ro

    13

  • Osi

    13

  • victori

    8

  • guvydu

    8

Top Posters In This Topic

@ kastillio - fa-te membru... :)

Am incercat si eu sa ma fac membru si nu gasesc deloc butonul de inregistrare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vorbii eu cu el pe YM si lucreaza acum la asta..aveti putina rabdare

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

vorbii eu cu el pe YM si lucreaza acum la asta..aveti putina rabdare

requesturile pentru useri se pot da de pe linkul "Apply for a content contributor role in this portal" pe care il gasitzi in sectiunile News sau Stories.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dar un Memberlist, sau asa ceva, exista? Ca nu mai stiu daca m-am inregistrat sau nu... :P :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

ia vedeti ce am bagat eu aici http://www.aircooled.ro/fol543077/fol367446

ai bagat tu da mie imi apare ca e corupt fisierul RAR. M-am inregimentat in prealabil pe Aircooled.ro si tot degeaba. Stiti careva ce se intampla?

! luftkataloguk.pdf: The file "luftkataloguk.pdf" header is corrupt

Modificat de soryn
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dar un Memberlist, sau asa ceva, exista? Ca nu mai stiu daca m-am inregistrat sau nu... :D :)

nu exista member-list si nu te-ai inregistrat.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Rugaminte:

Pt cei care doresc access inregistrat pe aircooled.ro. Va rog sa precizati macar cate va amanunte despre domniile voastre: id pe vwforum daca acesta exista, motivatia cererii si tip de access dorit. Preferabil si un membru vwforum vechi care poate da amanunte suplimentare.

Precizez ca site-ul aircooled.ro nu e un forum open, este un site care doreshte sa adune cat mai multa informatie tehnica, articole de interes comun si shtiri in domeniul aircooled. Cei ce doresc sa contribuie cu astfel de articole sunt rugati sa precizeze acest lucru pentru a fi inscrishi ca si "contributori".

Pentru a consulta informatia din site nu este nevoie de membership.

Cu multumiri,

Charlie

Modificat de charlie
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 months later...
Rugaminte:

Pt cei care doresc access inregistrat pe aircooled.ro. Va rog sa precizati macar cate va amanunte despre domniile voastre: id pe vwforum daca acesta exista, motivatia cererii si tip de access dorit. Preferabil si un membru vwforum vechi care poate da amanunte suplimentare.

Precizez ca site-ul aircooled.ro nu e un forum open, este un site care doreshte sa adune cat mai multa informatie tehnica, articole de interes comun si shtiri in domeniul aircooled. Cei ce doresc sa contribuie cu astfel de articole sunt rugati sa precizeze acest lucru pentru a fi inscrishi ca si "contributori".

Pentru a consulta informatia din site nu este nevoie de membership.

Cu multumiri,

Charlie

Am trimis si eu o cerere de membru ca as fi vrut sa descarc manualul lui Tom Wilson (am numai prima parte restul sunt "corupte". Am uitat sa scriu comentarii la cererea de membru. :)

Modificat de guvydu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Dn-ul "guvydu" este contributor. Ashteptam plus-valoare de la domnia voastra :beerchug: ...

Modificat de charlie
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...
daca vrea cineva, le pot trimite arhivate pe mail :D dar trebuie sa-mi scrieti mailul sa nu mai caut eu pe la profil B)

Salut!

Imi poti trimite si mie, te rog, manualul arhivat?

adresa e bam13sept@yahoo.com

Merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Daca nu deranjez prea mult as dori sa mi le trimiti la gabriel_petcu@yahoo.com Promit o bere mare la urmatoarea intalnire a broscutelor din luna august, daca reusesc sa ajung...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 3 weeks later...

am mai pus un manual "VW1200-model export", e in limba germana, dar e mult mai bine conservata si scanata, pozele sunt ok si ceva date (de exemplu cum e cu compresia) ..asta e la http://www.vwkafer.lx.ro/manual2.htm iar cel dinainte la http://www.vwkafer.lx.ro/manual.htm

deoarece am probleme cu conexiunea la net, nu pot trimite fisierele arhivate, asa ca munciti si voi un pic cu salvarea, daca le vreti

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Multumim !!!

Eu folosesc Webzip ca sa iau tot deodata ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

Fratzilor care-i treaba cu manualul ala al lui Tom Wilson ca vad k e numai reclama de el, ne inregistram , nu suntem inregistrati, e macar available si e arhiva buna sau care-i treaba, credeam ca e sharing intre broscari, bine ca nu cerem si taxa pt informatii care unii au norocul sa le gaseasca moca. Deci cum sta treaba?

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

Pentru site ia legatura cu charlie. Pentru "moca" sa sti ca nu a fost moca, eu am cumparat cartea, am scanat-o si apoi am pus-o la dispozitie. :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!