Jump to content

manuale broasca pe... net


niq_ro
 Share

Postare recomandată

Stimati colegi,

Intr-una dintre multele cautari pe net am reusit sa dau de acest manual.

Daca stie careva germana si i-ar trebui sa-mi dea pm cu adresa lui de mail si vi-l trimit cu cea mai mare placere.

Pdf-ul are 28Mb dar o sa-l sparg in cateva bucati.

Cristi

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • niq_ro

    13

  • Osi

    13

  • victori

    8

  • guvydu

    8

Top Posters In This Topic

nu trebuie sa stim germana.. pozele..macar le coloram si tot intelegem ceva .. eu vreau la niq_ro@yahoo.com sau nicu.florica@gmail.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Broscarul amator

...si eu vreau te rog: dbecheanu@galtonmotors.ro Multumesc anticipat

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

am si eu manuale diverse... pt cei din bucuresti ar trebui sa fie la kastilio, dar pt restul pot trimite si in tara. acum la bune: in afara de chestiile pur mecanice:cote , uzuri, indicii, la trebuie manuale? sincer cu un haynes in fata cred ca se rezolva treaba. pt interesati fac o lista cu ce manuale am, si la cerere pun pe mail daca incap.. am cam vreo 500 mb cu manuale

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

as vrea si eu albacans@gmail.com multam

Stimati colegi,

Intr-una dintre multele cautari pe net am reusit sa dau de acest manual.

Daca stie careva germana si i-ar trebui sa-mi dea pm cu adresa lui de mail si vi-l trimit cu cea mai mare placere.

Pdf-ul are 28Mb dar o sa-l sparg in cateva bucati.

Cristi

albacans@gmail.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

pana primim ceva .... am mai gasit ceva interesant, cand mi-a dat un elev sa-i aranjez un proiectel.. partea de diagnosticare a instalatiei de alimentare a motoarelor cu aprindere prin scanteie cu carburator .. :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 2 weeks later...

vreau si io maxim_tudor@yahoo.com

merci raman dator cu o bere :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

manualele astea le am si eu plus inca multe altele. exista un dvd la cineva, pt cei din bucuresti cred ca la kastilio.. pt baia mare... poate mai vine Efi, sau ajung eu la posta..

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Nu, manualul lui Tom Wilson

aha, acu apare

Modificat de RaduI
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

le-am mutat la general. nu e specific de type 1

Vreu si eu o parere de la colegii jurishti. As cam restrictiona accesul pt userii logati, nu shtiu cum e cu © ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

S-ar cam cere :)

Am restrictionat. In continuare ashtept pareri avizate daca nu cumva ar trebuii ascuns de tot.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

le-am mutat la general. nu e specific de type 1

Vreu si eu o parere de la colegii jurishti. As cam restrictiona accesul pt userii logati, nu shtiu cum e cu

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

poate fi groasa... discutam...ideea e sa nu poate avea acces decat membri inregistrati, eventual pe baza de solicitare - adica fizic sa nu fie postata decat referinta ca exista disponibil respectivul material - zic si eu sa suflam in iaurt...

Cum spuneam mai sus: din acest moment au acces doar useri inregistrati. E suficient sau mergem mai departe si publicul larg nu vede nici faptul ca exista ? (acum vede folderul cu mentiunea restricted si e redirectionat la login daca vrea sa deschida)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

M-am gandit si eu la asta, dar am zis ca oricum e bine sa fie acolo. Acu daca am facut ceva rau ma scuzati.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

si cand ma chinuiam si eu sa dau jos cartea ... se facu intuneric... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

@ kastillio - fa-te membru... :)

M-am gandit si eu la asta, dar am zis ca oricum e bine sa fie acolo. Acu daca am facut ceva rau ma scuzati.

@ victori - cred ca dracul nu e atat de negru, cat timp ne luam niste masuri de precautie - manualul e mai mult decat util - voi veni si eu in viitor cu alte cateva scanari - asa ca esti ok...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

sa recitim un pic:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!