Jump to content

ATELIERE TINICHIGERIE-VOPSITORIE


Nautilus
 Share

Postare recomandată

stiu si eu un mester bun in rahova daca te intereseaza :

nr meu 0724 943345 Razvan

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

stiu si eu un mester bun in rahova daca te intereseaza :

nr meu 0724 943345 Razvan

Astept mai multe amanunte. Si eu stau pe acolo.

~Nautilus

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

atunci ai rabdare sa-mi iau si eu broscuta si sa o vopsesc ( la el ) si daca iti place atunci te pun in legatura

Adica ai rabdare pana pe la sfarsitul lunii asteia sau inceputul lunii viitoare (cel tarziu)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 1 month later...

:40: oameni buni : craciun fericit!

domnule MikeRG va rog sa-mi dati si mie nr de tel al tinichigiului din voluntari (v-am trimis un p.m. dar nu stiu daca ati apucat sa-l cititi) sau macar sa-mi dati un semn. :bounce: va multumesc anticipat :clown: :ren: si la multi ani! :40:

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Broscarul amator
Sa fie oare kazu' sa plec de la itebeu si sa ma apuc de ce vreau eu de multa vreme- sa repar mashini :) ???? Ca tot trag dooj' de oameni de mine sa le sudez mashinile, da' io n-am timp nici de ale mele- nu de toate cele 8, de broskutza si de Ford, ca ele sunt cele in suferintza.... :(

Domnu Mihai te rog sa consideri ca acum trag de tine 21 de oameni.... :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

  • 5 months later...

frati broscari va cer o parere.

nu am stiut unde sa postez asa ca am facut-o aici in "tinichigerie" caci despre asta e vorba.

am niste gauri in colturile parbrizului (linga cele din fabrica) facute de rugina si is destul de marisoare (cam 1,5/4 cm) si nu stiu ce sa fac cu ele.

seful serviceului imi spune sa incarc cu autogenu gaurile dar eu ma tem sa nu care cumva sa se deformeze conturul parbrizului si cand vine vremea sa il trag sa-mi crape (ca am vazut asta pe o dacie). voi ce ma sfatuiti sa fac?

va rog raspunde-ti repede.

Modificat de guvydu
Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!