Jump to content

frati cu 6N2, daca aveti nelamuriri intrebati-ma


barabas leiba
 Share

Postare recomandată

Boss, un calculator pentru motorul 1.4 16 v 101 cai AFH cod: 030 906 030 E unde gasesc si eu? ai vreun nr de tel de la baietii care au multe polo la dezmembrat? am cautat pe toate centrele de pe net si n-am gasit

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

tipul asta barabas care a deschis topicul nu mai raspunde de vreo doi ani aici, probabil s-a dat seama omu mai tarziu la ce s-a bagat...sfaturi de zeci de feluri la fiecare in parte :) toti cei care puneti aici intrebari in ultima vreme le gasiti raspunsuri in forum, de ce palpaie becul de ulei...,ce dimensiuni au rotile la 6n2, ce viteza maxima are, ce norma euro e... ar trebui inchis acest topic plin de varza ,numai se incurca oamenii pe aici.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Corect punctat.

Il voi inchide si va ramane disponibil doar pentru lecturare.

La cerere, daca motivatia va fi considerata indreptatita, voi redeschide topicul pe o perioada detereminata.

Va rog sa cautati in topicurile ariei POLO 6N apropiate de tema care va intereseaza si sa postati acolo.

Link către comentariu
Distribuie pe alte siteuri

Vizitator
Acest subiect este închis acum şi nu mai pot fi adăugate alte postări.
 Share

  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!