Jump to content

Masina mea,LWR-itza


Laurentiu_LWR

Postare recomandată

eu nu inteleg de ce nu scoti rama de la numar si sa il lipesti cu banda dublu adeziva....grila las`o asa fara vopsea

Link către comentariu

@nemtzalau...abia ce am luat masina in seara asta...exact asta vreau sa fac...numai ca vopsitorul nu mi-a citit gandurile si el a montat tot...:))

grila de ce zici sa nu o vopsesc?arata mult mai bine totul vopsit....

Link către comentariu

nu e mare diferenta intre vopsit grija si nevopsita...eu am avut pe fosta bora grija nevopsita si nu m`a deranjat cu nimic...

Link către comentariu

Daca masina este negru simplu...poate ca nu se vedea diferenta...sau din cate tin minte fosta a ta era negru mat...la mine este metalizat...si se vede diferenta...si oricum e platita...nu pot sa ii cer omului banii inapoi :))

Odata cu grila as mai vopsi si restul de bandouri si manerele exterioare...dar trebuie sa ma interesez cum se dau jos :D

Link către comentariu

Acum ca ai vopseaua noua vreau sa fac niste teste pe ea, cateva produse sa le vad durabilitatea.

Pui capota la bataie?

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Dezvolta...

Deocamdata nu pun nimic la bataie...ca tre sa mai ajung o data la vopsitor sa imi scoata niste gunoaie..si sa nu zica ala ca am dat cu cine stie ce pe ea...

Link către comentariu

Puncte de praf in lac? Majoritatea ies la polish.

Doar sa nu fie fire cazute din pensula

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Trebuie sa ma opresc din caterinca, poate o iei in serios.

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Merci merci...o sa vad mai exact cum arata dupa urmatoarea vizita la vopsitor :)

Am observat  ca fusta de V6 este mai ingusta...masina pare mai inalta...deci o mai pot lasa putin fara sa agat bordurile :D

Link către comentariu

Lucios, la linie... nu stiu daca e cazul sa o cobori. Poate reglabila dar ceva calumea costa

Sent from Sexy Nexy 4 using Tapatalk

Link către comentariu

Pai am arcurile alea Koni...mai trebuie sa imi iau telescoape in primavara si o sa am set de Koni STR-30...eu spun ca este arhisuficient...

Maine cred ca trec la rotile de iarna...vroiam de azi da am fost cam bizi cu munca...

Link către comentariu

Arata bine bine ! Dar parerea mea e ca mai trebuie coborata...ce drop au avut arcurile? Ca mi se pare la fel ca una stock

Link către comentariu

Daca reusesti sa pui suspensia sport, o sa spui ca nu mai e masina ta, prea fain o sa arate...si mai ales cu buza de 4motion si fara semnul din grila.

 

Trebuie sa imi caut si eu una ca asta a mea e jalnica... :))

Link către comentariu

Trebuie sa reusesc...cred ca ar arata fain o sedinta foto cu a mea langa a ta :D...poate dupa ce ii pun si suspensia reusim cumva sa le vedem una langa alta :))

Problema mea este ca mai nou mai am un hobby...pe langa masina...cataratul :))

post-14266-0-74801200-1384805108_thumb.j post-14266-0-44155700-1384805114_thumb.j

 

Si ma tot gandesc cum o sa se impace suspensia sport cu drumul de munte :))

 

 

 

Link către comentariu

Destul de bine pe viraje :D

Cand ai drum prin zona mea, poate reusim sa ne vedem :icon_thumleft:

Link către comentariu
  • Laurentiu_LWR pinned this topic
  • Laurentiu_LWR unlocked şi unpinned this topic
  • Laurentiu_LWR a deschis acest topic

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont
  • Activi pe această pagină   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.
×
×
  • Create New...

 Functionarea acestui site este sustinuta de cele cateva bannere afisate intre posturi. Ar fi o placere pentru noi daca ar fi adaugat site-ul nostru in lista de exceptii ad-block in browserul tau. Promitem si veti vedea ca nu avem reclame intruzive si nici deranjante (nimic cu sunet,video sau all-screen). Multumim!